below header
QR Kod
ASKfm: Ask & Chat Anonymously

ASKfm: Ask & Chat Anonymously

4.91.1 geliştirici Ask.fm
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
ASKfm: Ask & Chat Anonymously ASKfm: Ask & Chat Anonymously ASKfm: Ask & Chat Anonymously ASKfm: Ask & Chat Anonymously ASKfm: Ask & Chat Anonymously ASKfm: Ask & Chat Anonymously

En Son Versiyon

Versiyon
4.91.1
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Ask.fm
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.askfm
Şimdi İndir

ASKfm: Ask & Chat Anonymously Hakkında Daha Fazla

Time to ask! Download ASKfm and ask your first question RIGHT NOW!

YENİ! ⭐ Kullanıcılarımız arasında en çok istenen özelliğe hoş geldiniz - Sohbetler!

Sohbet etmeyi özlediniz mi? Belki de küçük konuşmalar arıyorsunuzdur? ASKfm'deki Sohbetler'e göz atın!

Hemen sohbet etmeye başlayın - dikkatinizi çeken herhangi bir yanıt altına başka bir soru sorun. Anonim kalın ya da açıkça sorun - yine de size kalmış!

Sorunuz gönderildiği anda, hemen cevaplanan soruya altında görünecektir. Herkes sohbete katılabilir ve bir tartışmaya devam edebilir. Haydi ASKfm'de sohbet edelim!

Gizli ASKfm uygulamasında ne saklı?

Oldukça açık - sorular ve cevaplar! Anonim sorular sorun veya açıkça yapın, 40 milyondan fazla insan sorularınızı bekliyor. Eşinizi bulun? Tek bir kaydırma ile anonim maske arkasına saklanın, bir şeyler sorun ve dürüst yanıtı duymaya hazır olun. Yakınızdaki yabancılarla tanışmak için Shoutout ile etraftaki insanlara soru sorun. Arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız veya yabancıların sorularını cevaplayın. Hazır mısınız, dürüst olmaya? Cevaplarınızı fotoğraflar, videolar veya gifler ekleyerek profilinizi daha canlı hale getirin. Düşündüğünüzden daha yaratıcı olduğunuzu göreceksiniz!

ASKfm cüzdanınızı kontrol edin! ASK coinleri biriktirin ve onları ASKfm pazarında özel teklifler için harcayın. Beğenilere ihtiyacınız varsa, cevaplarınız için coinler kazanabilirsiniz. Bazı cevapların sıradan bir beğeniden daha fazlasını hakettiğine inanıyoruz, bu yüzden takipçileriniz en iyi cevaplarınıza bahşiş verdiklerinde coinler de alabilirsiniz, ama cimri olmayın ve arkadaşlarınızın cevaplarına da bahşiş verin. Kimin en çok kazandığını kontrol edin ve haftalık coin yarışmasında arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Bazı özel kartlarımız var! VIP programına katılarak özel özelliklere, arka planlara ve promosyonlara erken veya hatta özel erişim elde edin. Cevabınızın sadece ilginç olmadığını düşünüyor musunuz? Premium özellik Gizli cevap ile fiyatı belirleyin ve birisi size hakkınızda gerçeği öğrenmek istediğinde her seferinde coinler kazanın! VIP programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için takımımıza partners.tr@ask.fm üzerinden yazın.

Hala bazı şüpheleriniz var mı? Seçmeyi mi tercih edersiniz? Versus sekmesine göz atın ve en iyi seçime oy verin veya diğerlerinin düşüncelerini duymak için fotoğraf anketiniz oluşturun.

Soru sorun, cevaplayın, sohbet edin ve Q&A sosyal ağı ASKfm'de yeni arkadaşlar, etrafınızdaki insanlar veya hatta sınıf arkadaşlarınızı bulun. E-posta, Facebook veya Vkontakte ile kaydolabilirsiniz.

ASKfm - en iyi anonim uygulama - herkesin en derin sırlarını ortaya çıkarmak için bir kopyanızı alın. Anonim

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.