header
QR Kod
Asian Drama Flix - K DRAMA

Asian Drama Flix - K DRAMA

1.0.5 geliştirici firman taufik
(0 İncelemeler) Nisan 29, 2024
Asian Drama Flix - K DRAMA Asian Drama Flix - K DRAMA Asian Drama Flix - K DRAMA Asian Drama Flix - K DRAMA Asian Drama Flix - K DRAMA Asian Drama Flix - K DRAMA

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.5
Güncelle
Nisan 29, 2024
Geliştirici
firman taufik
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.flawlessx.dramaflix
Şimdi İndir

Asian Drama Flix - K DRAMA Hakkında Daha Fazla

With our app, you can watch Asian dramas for free and explore the best collection of dramas on the Asian Flix drama app,

Asian Drama Flix, kalp ısıtan romantiklerden aksiyon dolu dizilere kadar birçok Asya dramasını içeren bir "Gayri Resmi" uygulamadır. Bu uygulama, Asya drama topluluğuna dayanarak oluşturulmuştur.

Uygulamanın özellikleri arasında Yer İmleri, Drama Programı, Drama Fragmanı, Geçmiş, Veri Kaydı, Hızlı İzleme, HD video kalitesi ve daha fazlası yer almaktadır.

Asian Drama Flix, drama severler tarafından oluşturulan bir uygulamadır. Bu uygulama resmi bir uygulama değildir ve içerdiği içeriğin telif hakkına sahip değildir. Hiçbir şirket tarafından desteklenmemekte, sponsorluk edilmemekte veya onaylanmamaktadır. Tüm telif hakları ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Bu uygulamadaki resimler/videolar çeşitli web kaynaklarından toplanmıştır. Herhangi bir telif hakkı ihlalinde lütfen bize bildirin, böylece içeriği hemen kaldırabiliriz.

HAK KULLANIMI İLE İLGİLİ UYARI - Asia Flix - K Drama Eng Sub, herhangi bir içeriğin sahibi veya ev sahibi değildir. Sadece kullanıcı dostu bir arayüzde uygun bağlantılar toplar. Lütfen herhangi bir soru veya endişenizi bize e-posta ile bildirin.

Bu uygulamayı geliştirmek için lütfen sadece olumlu derecelendirmeler ve yorumlar sağlayın.

Teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.