below header
QR Kod
Artfol

Artfol

2.3.27 geliştirici Artfol Ltd
(0 İncelemeler) Mart 01, 2024
Artfol Artfol Artfol Artfol Artfol Artfol

En Son Versiyon

Versiyon
2.3.27
Güncelle
Mart 01, 2024
Geliştirici
Artfol Ltd
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.Artfol
Şimdi İndir

Artfol Hakkında Daha Fazla

The social network for artists. Artfol is made for artists, focused on showcasing artwork and supporting any and all artists. Open to all forms of visual art, Artfol provides tools which give you full control of your Artfol experience; from customizing your profile and gallery to resharing your favorite artwork! Users can engage in discussions on the Community tab, browse art from the Discover page and converse with others through private messaging.

Artfol, bir sosyal medya uygulamasıdır ve sanatçılar ve sanatseverler için tasarlanmıştır. Uygulamanın ana özellikleri arasında keşfedilebilirlik, topluluk yarışmaları, özelleştirilebilir profiller, gruplar ve sanatı paylaşma yer almaktadır. Artfol, kullanıcıların güzel sanatlarla ilgili içerikleri keşfetmelerini, paylaşmalarını ve topluluklarla etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Keşfedilebilirlik, kullanıcıların akışlarında kaçırmamaları gereken gönderileri sıralı bir şekilde görüntülemelerini sağlayan kronolojik akışı geri getirmeyi içerir. Uygulamadaki algoritmalar, güncelliğe göre ağırlıklandırılmıştır, bu da her sanatçının (büyük veya küçük) gönderilerinin görüntülenme şansının eşit olacağı anlamına gelir. Ayrıca toplulukla etkileşime girerek, meydan okumalara katılarak ve soruları yanıtlayarak daha fazla görünürlük elde etmek mümkündür.

Topluluk yarışmaları, uygulamada sanatçıların ve sanatseverlerin katılabilecekleri yarışmaları içerir. Bu yarışmalar arasında gezinmek için ayrı bir sekme bulunur ve kullanıcılar kendi yarışmalarını da başlatabilirler. Ayrıca yarışma katılımlarını görmek için bir gönderim sekmesi de mevcuttur.

Özelleştirilebilir profiller, kullanıcıların galerilerini özelleştirmelerine olanak tanır. Bu, ziyaretçilerin ilk olarak hangi sanat eserlerini göreceğini seçmelerini, kendi profil resimlerini ve bannerlarını yüklemelerini, profil renklerini seçmelerini, kullanıcı adlarının altında görünecek bir tanıtım yazısı yazmalarını ve komisyonlarla ilgilendiklerini göstermek için bir komisyon sekmesi eklemelerini sağlar.

Gruplar, benzer ilgi alanlarına sahip sanatçılar ve bireylerin bir araya gelmesini sağlar. Kullanıcılar var olan gruplara katılabilecekleri gibi kendi gruplarını da oluşturabilirler. Gruplar, özel bir alanda tartışmalar başlatmayı, sanat eserleri paylaşmayı ve grup yarışmalarına ve etkinliklerine katılmayı mümkün kılar.

Sanatı paylaşma, kullanıcıların diğer sanatçıların en sevdikleri eserlerini yeniden paylaşmalarını sağlar. Bu yeniden paylaşımlar aracılığıyla kullanıcılar, orijinal sanat eserlerini beğenebilirler.

Metin gönderileri, kullanıcıların takipçileriyle etkileşime girebilmelerini sağlar. Topluluk sekmesi aracılığıyla diğer kullanıcıların metin gönderilerini görüntülemek ve soru sekmesi aracılığıyla topluluktan gelen soruları görmek veya kendi sorularınızı sormak da mümkündür.

Sanatçı olmayan hesaplar, uygulamada gezinmek isteyen ancak sanatla ilgili olmayan kullanıcılar için bir seçenektir. Bu hesaplar tüm içeriğe erişim sağlar ve metin gönderileri oluşturma, gönderilere yorum yapma ve yorumlara yanıt verme gibi özellik

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.