header
QR Kod
Art History & Famous Paintings

Art History & Famous Paintings

1.6.2 geliştirici Ginkgo Academy - Learning the smart way
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Art History & Famous Paintings Art History & Famous Paintings Art History & Famous Paintings Art History & Famous Paintings Art History & Famous Paintings Art History & Famous Paintings

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.2
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Ginkgo Academy - Learning the smart way
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ginkgoacademy.art
Şimdi İndir

Art History & Famous Paintings Hakkında Daha Fazla

Why Did Van Gogh cut off his ear? Who is the lady on Picasso's portrait? How long did Da Vinci spend painting the Mona Lisa's lips? Why did Monet jump off a bridge? In Ginkgo Art you’ll discover the secrets behind each masterpiece and great artist!

Uygulamamız, tüm çağlardan en büyük sanat eserlerini keşfetmenize ve takdir etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her başyapıtın ayrıntılı açıklamalarını içeren videolarla birlikte seçimimiz, bilmeniz gereken tüm resimleri içerecek şekilde elden seçilmiştir. Kısa sürede, tüm dünyada tarihe damga vuran sanatçılar ve başyapıtlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Uygulamamız, öğrenme verimliliğinizi optimize etmek için son nörobilim ve yapay zeka ilerlemelerinden yararlanmaktadır. Akıllı bir öğrenme algoritması ile desteklenen kartlar sistemi kullanarak, kendi hızınızda öğrenmeyi ve zaman içinde gerçek ilerleme görmenizi kolaylaştırır. Her bir başyapıtın sanatçısını tahmin ettiğiniz bir sınavda, hepsini ezberleyene kadar ilerleyeceksiniz.

Ginkgo Art, video derslerini doğrudan kartlara dahil ederek flaş kart öğrenmeyi bir sonraki seviyeye taşır. Bu videolar, her bir sanat eseri, sanatçı ve sanat hareketinin ayrıntılı açıklamalarını sunar. İlerlemeniz sırasında tam olarak doğru zamanda zengin bir bilgiye erişeceksiniz.

Uygulamamız, sanat tarihindeki önemli hareketleri kapsayan bölümler halinde sunulmaktadır ve sanat tarihine kapsamlı bir anlayış kazandıracaktır. Empresyonizm, Gerçekçilik, Rönesans, Barok, Romantizm ve Rokoko sanat hareketlerinin en ünlü tablolarını inceleyeceksiniz. Tarihin farklı stillerini, tekniklerini ve temalarını öğrenecek ve dünyanın en büyük sanatçılarını ilham veren bağlamları anlayacaksınız.

Sanat öğrencisi, öğretmeni veya meraklısı olun, uygulamamız, sanat tarihinin bilginizi genişletmek için vazgeçilmez bir araçtır. Peki ne bekliyorsunuz? Bugün indirin ve sanat dünyasına yeni bir yolculuğa başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.