below header
QR Kod
Arçelik Akıllı Kumanda

Arçelik Akıllı Kumanda

3.39 geliştirici Arcelik A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
Arçelik Akıllı Kumanda Arçelik Akıllı Kumanda Arçelik Akıllı Kumanda Arçelik Akıllı Kumanda Arçelik Akıllı Kumanda Arçelik Akıllı Kumanda

En Son Versiyon

Versiyon
3.39
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
Arcelik A.Ş.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
arcelik.android.remote
Şimdi İndir

Arçelik Akıllı Kumanda Hakkında Daha Fazla

Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması Android telefonunuz ile Arçelik Smart TV'lerinizi kontrol edebilmenizi sağlar.

Bu uygulama, Android telefon veya tabletinizi Arçelik Smart TV’nize kumanda olarak kullanmanıza olanak sağlar. Bu işlem için tek gereksinim, telefonunuzun ve TV’nizin aynı erişim noktasına bağlı olmasıdır. Uygulama, ağa bağlı olan TV’leri otomatik olarak tanımlar ve TV’nizi rahatlıkla kumanda etmenize olanak sağlar.

Bağlantı bölümünde, Arçelik Smart TV’nizi ve Android telefonunuzu aynı erişim noktasına bağlamanız gerektiği belirtilmiştir. Bunun için öncelikle TV’nizi erişim noktasına bağlamanız gerekmektedir. Ardından, Android telefonunuzu da aynı erişim noktasına bağlayarak uygulamayı başlatabilirsiniz. Eğer telefonunuz TV’yi otomatik olarak tanımlamazsa, “+” butonuna dokunarak TV’nizin ip adresini girerek ekleyebilirsiniz.

Özellikler bölümünde uygulamanın fonksiyonel olarak birden fazla ekrana bölündüğü belirtilmiştir. Bunlar, kumanda, klavye, TV rehberi ve planlar olarak sıralanmıştır. Kumanda bölümü, Arçelik Smart TV’nizi kumanda etmenizi sağlar. Klavye bölümü, Android klavyesini kullanarak TV’ye harf girişi yapmanıza olanak sağlar. TV rehberi bölümü, TV kanalları arasında gezinmenizi ve arama yapmanızı sağlar. Ayrıca, programlar üzerine hatırlatma ve kaydetme planları kurmanızı sağlar. Planlar bölümü ise önceden kurduğunuz tüm planları tek bir ekranda görüntülemenizi sağlar.

* Uygulamanın özellikleri, kullandığınız ürüne göre çeşitlilik gösterebilir. Özelliklerin tam listesine uygulamanın “Ayarlar” sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu sayfadan ayrıca, uygulamanın Arçelik Smart TV’nizi destekleyip desteklemediğini kontrol edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.