header
QR Kod
Apple TV

Apple TV

14.1.0 geliştirici Apple
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV

En Son Versiyon

Versiyon
14.1.0
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Apple
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.apple.atve.sony.appletv
Şimdi İndir

Apple TV Hakkında Daha Fazla

En sevdiğiniz tüm TV şovlarının hepsi tek bir yerde. Özel Apple Originals’ı Apple TV+’tan izleyebilirsiniz. Yeni ve popüler filmleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Premium kanallara abone olabilirsiniz. Hepsi sadece size özel olarak seçildi.

Apple TV, özel Apple Originals içeren yeni bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde her ay Apple TV+ üzerinden izleyebileceğiniz çok çeşitli içeriklere erişebilirsiniz. Bunlar arasında The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, The Elephant Queen, Helpsters, Ghostwriter ve daha fazlası yer almaktadır. Uygulama, sadece istediğiniz kanallara abone olmanıza ve bu kanalları ailenizle paylaşmanıza olanak sağlar. Apple TV uygulamasında, başka bir uygulama, hesap veya parola gerekmeden, dilediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı olarak, reklamsız bir şekilde kanalları izleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, Apple TV uygulaması sadece yeni içerikler sunmaz. Ayrıca, en büyük 4K HDR film kataloğuna sahiptir ve 100.000'den fazla film ve şovdan oluşan bir kataloğa da erişebilirsiniz. Bu filmleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Ayrıca, kişisel listeniz olan Sıradaki özelliği sayesinde en sevdiğiniz şovları ve filmleri kolayca bulup izleyebilirsiniz. Bu özellik ayrıca, izlediğiniz filmi veya şovu tüm aygıtlarınızda kaldığınız yerden izlemeye devam etmenizi sağlar.

Satın aldığınız veya kiraladığınız tüm filmleri ve şovları Arşiv sekmesinde kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz zaman tekrar izleyebilir veya daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsiniz.

Eğer herhangi bir Apple TV Kanalına abone olursanız, ödemeniz doğrudan Apple Kimliği hesabınıza yansıtılır. Abonelikler otomatik olarak yenilenecektir, ancak iptal etmek isterseniz fatura döneminin son gününden en geç 24 saat önce iptal etmeniz gerekir. Her abonelik başına sınırlı sayıda eş zamanlı yayın yapılabilir. Ayrıca, Apple TV özelliklerinin, kanallarının ve içeriğinin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Satın aldıktan sonra, aboneliklerinizi Apple TV uygulamasında hesap ayarlarınızdan yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, Gizlilik Politikası ve Apple TV uygulaması hüküm ve koşullarına göz atabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.