below header
QR Kod
Apple TV

Apple TV

14.1.0 geliştirici Apple
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV Apple TV

En Son Versiyon

Versiyon
14.1.0
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Apple
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.apple.atve.androidtv.appletv
Şimdi İndir

Apple TV Hakkında Daha Fazla

Apple TV+, filmler ve daha fazlasını izleyin.

Favori TV kanallarınızın hepsine tek bir uygulama üzerinden erişebilirsiniz. Apple TV+ size özel Apple Originals yapımlarını izleme imkanı sunar. Ayrıca yeni ve popüler filmler ile premium kanalları da izleyebilirsiniz. Tüm içerikler özenle seçilmiş ve kişiselleştirilmiştir.

Apple TV uygulaması, Apple TV+ ile dünyanın en yaratıcı hikaye anlatıcılarının ödüllü ve ilham verici içeriklerini sunar. Ted Lasso, The Morning Show ve Severance gibi dizilerin yanı sıra CODA ve Finch gibi filmler de bu uygulamada bulunabilir. Her ay yeni orijinal yapımlar eklenmeye devam eder.

Apple TV kanalları, Paramount+, AMC+, Showtime, Starz ve daha fazlasını içerir. Bu kanalları reklamsız bir şekilde, ek uygulama, hesap veya parola gerektirmeden izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni çıkan filmleri ya da 100.000'den fazla film ve şov içeren kataloğu keşfedebilirsiniz.

Uygulamada yer alan Şimdi İzle özelliği, kişisel izleme listeniz olan "Sıradaki"ni içerir. Favori yapımlarınızı kolayca bulabilir ve izlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada çocuklara özel bir alan da bulunur ve burada her yaşa uygun özenle seçilmiş şovlar ve filmler yer alır.

Tüm satın aldığınız veya kiraladığınız filmler ve şovlar, uygulamanın Arşiv sekmesinde kolayca bulunabilir. Ancak, Apple TV özellikleri, kanalları ve içeriklerin kullanılabilirliği ülkenize veya bölgenize göre değişiklik gösterebilir.

Uygulamanın gizlilik politikası ve koşullar ve şartlarına ilişkin ayrıntılı bilgiler için https://www.apple.com/legal/privacy/en-ww ve https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/us/terms.html adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.