header
QR Kod
Anonim sohbet / AnonChat

Anonim sohbet / AnonChat

5.15.0 geliştirici Anon.Chat
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
Anonim sohbet / AnonChat Anonim sohbet / AnonChat Anonim sohbet / AnonChat Anonim sohbet / AnonChat

En Son Versiyon

Versiyon
5.15.0
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Anon.Chat
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.anonchat
Şimdi İndir

Anonim sohbet / AnonChat Hakkında Daha Fazla

AnonChat, rastgele yabancılarla sohbet etmek için anonim bir sohbet platformudur. AnonChat'a katılın ve ilginç bir partner bulun!

AnonChat, Chatroulette gibi çalışan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için arama düğmesine basmanız yeterlidir ve size anonim bir sohbet için rastgele bir partner bulunacaktır.

Uygulamada hiçbir kayıt işlemi yoktur. Sadece uygulamayı indirmeniz ve başlamaya hazır olmanız gerekmektedir. Hemen anonim mesajlaşmaya başlayın!

Anonim sohbet, kendini güvende hissetmek isteyen herkes için tasarlanmıştır. Uygulama, size telefon numarası, e-posta veya Facebook üzerinden kayıt olmanızı istemez. Sadece kendiniz hakkında yazdıklarınızı bilmektedir ve verilerinizi üçüncü taraflara satmaz.

AnonChat, geçici diyaloglarda tüm fotoğrafları varsayılan olarak bulanıklaştırır. Bu sayede beklemediğiniz bir fotoğraf almanızın önüne geçer.

Uygulamada sesli mesajlar ve fotoğraflar gönderebilirsiniz. Ayrıca dünya genelindeki insanlarla tanışabilir ve İngilizce, Rusça ve diğer dillerde konuşabilirsiniz.

AnonChat'te aynı anda birden fazla diyalog açabilir ve konuşmaya devam etmek istediğiniz bir partneri arkadaşlarınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca anonim rastgele sohbet içinde insanlara sesli aramalar yapabilirsiniz.

Uygulamada gönderdiğiniz anonim mesajları silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca diyalogun tamamını da silebilirsiniz, bu sadece sizin için veya her iki partner için geçerlidir. AnonChat, partnerinizin çevrimiçi durumunu ve ne yaptığını da size gösterir.

AnonChat, gizli fotoğraflar, tamamen anonim dertleşme ve ilgi alanlarına göre arama gibi ek işlevlere de sahiptir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve insanlarla anonim olarak konuşun.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.