below header
QR Kod
Anonim Chat

Anonim Chat

1.2.47 geliştirici Envuu
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Anonim Chat Anonim Chat Anonim Chat Anonim Chat Anonim Chat Anonim Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.47
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Envuu
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.anonimchat
Şimdi İndir

Anonim Chat Hakkında Daha Fazla

Anonim chat çevrendeki insanlarla kimliğin gizli sohbet etmenin en eğlenceli yoludur.

Anonim.chat, kimliğinizi gizli tutarak yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır. Başkasının profilini görmek için onunla sohbet etmek zorunda değilsiniz, istemediğiniz sürece sohbet ettiğiniz kişiler asla sizin profilinizi göremez. Bu sayede özgürce arkadaş bulabilir, tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Diğer sohbet uygulamalarının aksine, dış görünüş önemli değildir. Eşleşme yapmanıza gerek yoktur, sadece shuffle listesinden bir kişi seçerek gizli mesajlaşma başlatabilirsiniz.

Sadece arkadaşlarınızla anonim olarak sohbet etmek isterseniz, kişisel url'nizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla anonim bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Uygulamada profilleri takip edebilir, sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz. Kimliğiniz gizli olduğu için sohbet ettiğiniz kişiler asla sizi takip ettiğinizi veya paylaşımlarınızı görüntülediğinizi bilemez.

Anonim chat'e katıldığınızda Türkiye'nin dört bir yanından, çevrimiçi kullanıcılardan oluşan bir topluluğun parçası olursunuz. Uygulamanın eğlenceli ve keyifli kalması için beğenmediğiniz veya uygunsuz bulduğunuz profilleri şikayet edebilirsiniz. Uygulama her zaman geri bildirimlere göre geliştirilmekte ve kullanıcıların fikir önerileri ve talepleri dikkate alınmaktadır. Bunun için iletisim@anonim.chat adresinden bize ulaşabilirsiniz. Tüm bu özellikler ücretsiz ve sınırsızdır, hemen şimdi deneyin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.