header
QR Kod
Angel Legion: 3D Hero Idle RPG

Angel Legion: 3D Hero Idle RPG

68.1 geliştirici More Well Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Angel Legion: 3D Hero Idle RPG

En Son Versiyon

Versiyon
68.1
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
More Well Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.silverstarstudio.angellegion
Şimdi İndir

Angel Legion: 3D Hero Idle RPG Hakkında Daha Fazla

Angel Legion is the latest 3D girls idle RPG adventure game from More Well Studio.

Angel Legion, muhteşem ve derin Sheila Galaksisi'nde geçiyor, bu galaksi bir zamanlar eski medeniyetlerin evi olarak biliniyordu. Ancak savaşın gölgesi insanlığın üzerinde asılı duruyor, zamanın bulutları ve medeniyetlerin ardı ardına gelişi görmezden gelinemez bir hale geliyor. Bu çatışmayı şekillendiren etkiler arasında Yıldız İttifakı, Doğu Kuvvetleri ve Asi Ordusu bulunuyor. Bu üç taraf en büyük güce sahiptir ve galaksinin kontrolü için yarışırlar.

Savaş giderek yoğunlaşıyor, çünkü ileri teknolojik silahlar savaş alanında ortaya çıkmış durumda. Bu ilerlemeler arasında savaşta en göz alıcı yıldızlar haline gelen güçlü ve güzel tanrıçalar da bulunuyor.

Aynı zamanda, uzun bir süredir hazırlanan karanlık bir plan da şimdi açığa çıkıyor.

▶ Uzay Keşfi ve Hanımefendi Birliği Geniş uzayda 40'tan fazla benzersiz ve büyüleyici meleklerle karşılaşın! -> Tüm güzel kadınlar özelleştirilebilir görünüme sahiptir. -> Tüm karakterler arasında paylaşılabilen, ücretsiz büyük bir kostüm koleksiyonuna erişin.

▶ Tatlı Ev ve Samimi Bağlantılar Meleklerle bağınızı derinleştirin ve çeşitli özel hikayeleri açığa çıkarın! Birlikte geçirdiğiniz süre ne kadar uzun olursa, Miya ve Komutan arasındaki sevgi seviyesi de o kadar yükselir. Oyun içi evde Miya ile yakından etkileşerek yeni sırlar keşfedeceksiniz!

▶ 3D Dinamik Sahneler ve Seçkin Grafikler Melekler yüksek kaliteli 2D/3D animasyonlar aracılığıyla Komutanlarla yakın bir şekilde etkileşimde bulunacak! Yıldızların arasında bilinmeyenlerle dolu bir maceraya atılın, hikaye sonuçsuzuna kadar açığa çıksın.

▶ Bekleme Savaşları ve Stratejik Zaferler Goddessler takımınızı seferber edin, size otomatik olarak savaşsınlar! Sadece gelişmiş ekipman ve elit karakter elde etmek için bekleyin. Zekice stratejiler ve ekipman kombinasyonlarıyla savaş gücünüzü önemli ölçüde arttırarak, eşsiz ve efsanevi zorluklarla karşılaşarak nadir hazineler kazanmak için eşi görülmemiş bir yolculuğa çıkın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.