header
QR Kod
AndroVid Pro-Video Düzenleyici

AndroVid Pro-Video Düzenleyici

6.7.5.1 geliştirici Fogosoft Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 23, 2024
AndroVid Pro-Video Düzenleyici AndroVid Pro-Video Düzenleyici AndroVid Pro-Video Düzenleyici AndroVid Pro-Video Düzenleyici AndroVid Pro-Video Düzenleyici AndroVid Pro-Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
6.7.5.1
Güncelle
Nisan 23, 2024
Geliştirici
Fogosoft Ltd
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺119,99
Paket Adı
com.androvidpro
Şimdi İndir

AndroVid Pro-Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

AndroVid birçok fonksiyona sahip, kullanımı çok kolay bir video düzenleyicidir.

AndroVid, telefonunuzdaki videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Video Kırpma özelliğiyle, istenmeyen kısımları videolarınızdan kırparak onları daha kısa ve düzenli hale getirebilirsiniz. Videoya Müzik Ekleme seçeneği ile videolarınıza müzik ekleyebilir ve ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer önemli özelliği olan Video Birleştirici ile birden fazla videoyu birleştirerek tek bir video haline getirebilirsiniz. Dilerseniz bu videolara müzik de ekleyebilirsiniz. Ayrıca Video Dönüştürücü sayesinde videolarınızı farklı biçimlere dönüştürebilir ve çözünürlüklerini değiştirebilirsiniz.

AndroVid'in diğer özellikleri arasında Slayt Gösterisi Yapma, Video Karelerini Kaydetme, Video Döndürme, Videonun ortasındaki istenmeyen kısımları silme, Videolara yazı ekleme, Videonuzu MP3 ses dosyalarına dönüştürme, Video efektleri uygulama, Videonuzu ikiye bölebilme, Videolarınızı sosyal medya platformlarında paylaşabilme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Uygulamanın kullanım kılavuzuna http://www.androvid.com/user-manual.html adresinden ulaşabilirsiniz. AndroVid, ffmpeg kullanarak LGPL lisansı altında çalışmaktadır.

AndroVid ile ilgili herhangi bir görüş veya sorunuzu androvid@androvid.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde telefonunuzdaki videoları görüntüleyebilir, oynatabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra videolarınızı sıralayabilir, yeniden adlandırabilir ve istediğiniz zaman silebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.