header
QR Kod
Android Device Policy

Android Device Policy

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
Android Device Policy Android Device Policy Android Device Policy Android Device Policy

En Son Versiyon

Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.work.clouddpc
Şimdi İndir

Android Device Policy Hakkında Daha Fazla

Android Device Policy, BT yöneticinizin kuruluşunuzun verilerini güvende tutmasına yardımcı olur. Yöneticiniz güvenlik politikalarını ve ayarları yönetmek için uygulamayı kullanabilir. Demo kodu oluşturmak için Android Enterprise demo (https://android.com/enterprise/demo) uygulamasını kullanın.

Android Device Policy, Android cihazlarınızı kolayca yönetmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, Managed Google Play'e erişebilir, e-postalarınıza ve iş kaynaklarına kolayca erişebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde, işinizle ilgili işlemleri daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Android Device Policy'nin en önemli özelliklerinden biri kolay kayıt işlemidir. Bu sayede, cihazlarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca, Managed Google Play'e erişerek, kuruluşunuz için gerekli olan uygulamaları kolayca indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, e-posta ve iş kaynaklarına da kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı için, geliştiricilerin Android Management API'yi kullanmaları gerekmektedir. Bu API sayesinde, cihazlarınızı Android Device Policy ile yönetebilirsiniz. Bu sayede, işlemlerinizi daha güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama içinde, kullanıcı izinleri de yer almaktadır. Bunlar arasında, kamera, kişiler, telefon ve konum izinleri bulunmaktadır. Kamera izni, kuruluş kayıtlarında QR kodlarını taramak için kullanılabilir. Kişiler izni, iş hesabınızı cihazınıza eklemek için gereklidir ve Managed Google Play'e erişim için zorunludur. Telefon izni, cihazınızın BT yöneticinize bildirmesi için kullanılır. Konum izni ise, kablosuz ağları sorgulamak ve BT politikasına uygun bir şekilde ağ önerileri sunmak için kullanılır. Bu izinler isteğe bağlıdır ve kabul etmemeniz durumunda uygulamayı yine de kullanabilirsiniz.

Android Device Policy, Android cihazlarınızı daha güvenli ve etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Kolay kayıt, Managed Google Play'e erişim ve e-posta ve iş kaynaklarına erişim gibi özellikler sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Geliştiricilerin Android Management API'yi kullanarak cihazlarını yönetebilecekleri ve isteğe bağlı izinlerin bulunduğu bir uygulama olan Android Device Policy, iş dünyasında vazgeçilmez bir araçtır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.