below header
QR Kod
Anbe - Date The Tamil Way

Anbe - Date The Tamil Way

6.46 geliştirici Aisle Network Pvt. Ltd.
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Anbe - Date The Tamil Way Anbe - Date The Tamil Way Anbe - Date The Tamil Way Anbe - Date The Tamil Way Anbe - Date The Tamil Way Anbe - Date The Tamil Way

En Son Versiyon

Versiyon
6.46
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
Aisle Network Pvt. Ltd.
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.anbe.app
Şimdi İndir

Anbe - Date The Tamil Way Hakkında Daha Fazla

Anbe is India’s first vernacular dating app that is designed to bring Tamils residing in and outside India closer for one common reason — finding long-lasting relationships. The word 'anbe' translates to 'dear' in Telegu. So, the app is designed to offer high-intent dating experience that is culturally aligned with Tamilian needs. Anbe’s unique approach to appreciating sensitivities has made it one of the fastest-growing vernacular dating apps in the country.

Anbe adlı uygulama, Tamil kültürünün özelliklerini göz önünde bulundurarak, Tamil yaşam tarzını tanımlayan tercihleri takdir ediyor. Uygulamamızda kişinin aradığını bulmasına yardımcı olmak için özel tercih özelliklerine sahibiz. Ve buzları kırmaya yardımcı olmak için profil cevaplarında kullanabileceğiniz birçok Tamil pop kültürü referansına sahibiz - yemeklerden TV şovlarına ve sinemaya kadar.

Anbe 'Notlar': Anbe 'Notlar', kullanıcıların beğendiğiniz biriyle doğrudan yazarak ilgi belirtmelerine olanak tanıyan en iyi konuşma başlatıcısı olarak hizmet eder. Biliyoruz ki, doğru eşleşmeye sadece bir adım uzaktasınız.

Anbe 'Premium': Anbe 'Premium', daha fazla istek ve not göndermenize, size istek gönderenleri görmenize ve daha fazla tercihi kilitlemenize olanak tanıyan uygulama içi bir özelliktir.

Anbe 'Seç': Anbe 'Seç', en son ödeme özelliğimiz olup, mükemmel eşinizi hızlı bir şekilde bulmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. 'Premium'un tüm iyiliklerine ek olarak, 'Seç' sekmesinde daha fazla tercihe sahip profillere erişebilir ve sınırsız Not gönderebilirsiniz. Eğer Rajnikanth'a sizin kadar hayran biriyle tanışmak istiyorsanız, Anbe kesinlikle bulunması gereken flört uygulamasıdır.

Uygulama içi Satın Alımlar:

Anbe Notlar

Anbe Premium

Anbe Seç

Önemli Röportaj:

The Hindu: https://bit.ly/2Vm7Ydo

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.