below header
QR Kod
Amino Community Manager - ACM

Amino Community Manager - ACM

3.5.35050 geliştirici MediaLab - AminoApps
(0 İncelemeler) Şubat 29, 2024
Amino Community Manager - ACM Amino Community Manager - ACM Amino Community Manager - ACM Amino Community Manager - ACM Amino Community Manager - ACM

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.35050
Güncelle
Şubat 29, 2024
Geliştirici
MediaLab - AminoApps
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.narvii.amino.manager
Şimdi İndir

Amino Community Manager - ACM Hakkında Daha Fazla

Amino Community Manager enables anyone to create their own mobile social network. Build and manage an immersive Community with ease. Become a part of the Amino network of Communities and gain access to a huge audience of potential members.

Amino, en iyi mobil odaklı topluluk platformudur ve diğer yerlerden daha fazla özelleştirme, düzenleme ve moderasyon araçları sunarak topluluk liderlerine hizmet vermektedir.

Bu uygulama, kullanıcıların kendi topluluklarını oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlar. Kullanıcılar topluluklarının ikonunu, temasını ve kategorilerini özelleştirebilirler. Bu, toplulukların kendi benzersiz kişiliklerini yansıtmalarına olanak tanır.

Ayrıca, kullanıcılar topluluklarının içeriğini ve sohbetlerini düzenlemek ve yönetmek için araçlar sunar. Bu, topluluklarının kalitesinin ve güvenliğinin korunmasına yardımcı olur.

Amino ayrıca, kullanıcıların topluluklarını Amino'nun geniş ağında ve dışında büyütmelerine yardımcı olur. Bu, kullanıcıların topluluklarını daha geniş bir kitleye ulaştırmalarını ve daha büyük bir etki yaratmalarını sağlar. Bu sayede, topluluklar sürekli olarak büyüyebilir ve gelişebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.