header
QR Kod
Amaru: The Self-Care Pet

Amaru: The Self-Care Pet

20240513 geliştirici Six Wing Studios
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Amaru: The Self-Care Pet Amaru: The Self-Care Pet Amaru: The Self-Care Pet Amaru: The Self-Care Pet Amaru: The Self-Care Pet Amaru: The Self-Care Pet

En Son Versiyon

Versiyon
20240513
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
Six Wing Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.SixWingStudios.LotusVillage
Şimdi İndir

Amaru: The Self-Care Pet Hakkında Daha Fazla

Amaru is here to support your self-care!

Bu uygulama, kendinize iyi bakmanız için ödüllendirilirken, sevimli Amaru'yla beslenme, bakım, özelleştirme ve mini oyunlar oynayabileceğiniz bir oyun içerir. Oyun, hedef belirleme, farkındalık ve günlük aktiviteler içerir ve stres, kaygı ve depresyona karşı odaklanma ve dayanıklılık geliştirmenin eğlenceli bir yolu sunar.

Gizemli Enso dünyasını keşfedin, Koleksiyonlar kazanın, Amaru'nun hikayesini açın ve ona evine dönmesinde yardım edin!

"Sonunda, uzun vadeli zihinsel sağlık alışkanlıklarını teşvik eden (ve pekiştiren) bir oyun! Keyifli ve resimler çok güzel yapılmış. Günlük hedefler özelleştirilebilir, ancak başlamak için seçilebilecek birçok önceden belirlenmiş hedef var. Gün sonunda sizi sakinleştiriyor ve güne başlarken yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. Diğer oyunlar gibi sizi hayal kırıklığına uğratıp zihinsel olarak tüketmiyor. Ayrıca, sihirli kediler! ❤️😻" - Kat, Google Play İnceleyicisi (8 Mart 2023)

"Bu uygulamanın arkasındaki insanların insanlara yardım etmeyi önemsediği açık. Gerçekten de bu oyunun kendine bakım ve oyuncuya odaklanmaya ne kadar önem verdiği açık. Bu, özellikle uygulamanın "ücretsiz deneme" bölümünde açıkça görülüyor - hiçbir kendine bakım ögesi ücretli değil ve insanların finansal ihtiyaçları olanlara tam versiyonu bağışlamaları için bir sistemleri var. Oyun rahatlatıcı ve asla sağlıksız baskı yapmıyor. Ayrıca animasyonlar çok güzel. Daha çok şey söyleyecektim ama yer kalmadı." - Celia, Google Play İnceleyicisi (9 Temmuz 2023)

FİNANSAL İHTİYAÇ MI? AŞAĞIDAKİLERE BAKIN!

Tam sürümünü istiyorsunuz ama maddi imkansızlıktan alamıyor musunuz? Sorun değil! Uygulamadaki tüm kendine bakım özellikleri tamamen ÜCRETSİZ ve oyunda REKLAM YOK! Hikaye özelliklerini veya isteğe bağlı kostümleri açmak için ödeme yapmanız istenebilir, ancak maddi ihtiyacınız varsa, "İhtiyaç Sahipleri için Anahtarlar" programımızdan ücretsiz bir kopya başvurusu yapabilirsiniz. Sıraya alınacaksınız ve bir kopya müsait olduğunda ÜCRETSİZ olarak alacaksınız! Sadece ileride başkalarına yardım etmenizi istiyoruz!

İÇERİK: • Beslemek, sevmek ve ilgilenmek için sanal bir evcil hayvan! • Amaru'yu kendi renkleriniz ve kostümlerinizle özelleştirin! • Bağınız güçlendikçe evrimleşen güzel el yapımı animasyonlar. • Kendine bakım için ödüllendirilen bir hedef belirleme sistemi. • Özgür ifadeyi teşvik eden ve iyi olmanıza yardımcı olan günlükleme modları. • Stres, kaygı ve depresyonu azaltmada bilimsel olarak kanıtlanmış, sesli ve altyazılı 20'den fazla rehberli nefes alma ve farkındalık

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.