header
QR Kod
Alltumb - Images from Tumblr

Alltumb - Images from Tumblr

2.1.0 geliştirici Tsadê Jacó
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Alltumb - Images from Tumblr Alltumb - Images from Tumblr Alltumb - Images from Tumblr Alltumb - Images from Tumblr

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.0
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Tsadê Jacó
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.tsade.alltumb
Şimdi İndir

Alltumb - Images from Tumblr Hakkında Daha Fazla

Download all the images from a Tumblr blog that you are looking for.

Alltumb, indirme işlemlerini takip etmek, durdurmak ve yeniden başlatmak için oldukça kolay bir uygulamadır. İndirme işlemlerinizi duraklatmak, durmak ve yeniden başlatmak çok basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. İndirme işlemlerinizi takip etmek ve kontrol etmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yeniden başlatma işlemi de oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Alltumb, görsellerin tekrarlanmasını önler. Bu sayede aynı görsellerin birden fazla kez indirilmesi sorununun önüne geçilir. Bu özellik sayesinde indirme süreci daha hızlı ve verimli hale gelir.

İndirilen görselleri favori uygulamanızla kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede indirilen görselleri istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandığında size bir bildirim gönderilir. Bu sayede indirme işleminiz tamamlandığında hemen haberdar olabilir ve görsellerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alltumb, 19 farklı renk seçeneğiyle kişiselleştirilebilir. Bu sayede uygulamayı kendi zevkinize göre renklendirebilir ve size en uygun görünümü oluşturabilirsiniz. Ayrıca karanlık mod desteği sayesinde gece kullanımlarında göz yorgunluğu yaşamazsınız.

Alltumb, 3 farklı dilde kullanılabilir: İngilizce 🇺🇸, İspanyolca 🇪🇸 ve Portekizce 🇧🇷. Bu sayede dil seçeneğinize göre uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca birden fazla dil bilmiyorsanız bile bu sayede dil öğrenme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.