below header
QR Kod
Alight Motion

Alight Motion

5.0.249.1002172 geliştirici Alight Motion
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Alight Motion Alight Motion Alight Motion Alight Motion Alight Motion Alight Motion

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.249.1002172
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Alight Motion
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.alightcreative.motion
Şimdi İndir

Alight Motion Hakkında Daha Fazla

Hareketin bir parçası olun! Alight Motion, size profesyonel kalitede animasyon akıllı telefonunuz, hareketli grafikler, görsel efektler, video düzenleme, video birleştirme ve daha fazlasını sunan ilk profesyonel hareket tasarımı uygulamasıdır!

Alight Motion, bir mobil uygulama olarak video düzenleme işlemlerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Birden çok grafik, video ve ses katmanı kullanarak video düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca, vektör ve bitmap desteği sayesinde telefonunuzda bulunan vektör grafiklerini düzenleyebilirsiniz. Bu, uygulamanın başka bir özelliğidir.

Video düzenleme işlemlerinde kullanabileceğiniz 160'dan fazla temel efekt yapı taşı bulunmaktadır. Bu yapı taşlarını birleştirerek gelişmiş görsel efektler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, tüm ayarlar için ana kare animasyonu seçeneği sayesinde daha detaylı işlemler yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde üst ve alt katmanları birleştirme ve karakter bağlantıları oluşturma gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, kaydırma, yakınlaştırma, odak bulanıklığı ve buğulanma gibi özellikleri destekleyen kameralar da uygulamada bulunmaktadır.

Diğer özellikler arasında gruplama ve maskeleme, renk ayarı, animasyon yumuşatma ve hıza dayalı hareket bulanıklığı gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, projeleri daha kolay düzenleyebilmek için yer imleri oluşturabilir ve projelerinizde kullanmak üzere favori öğelerinizi kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ancak filigran kullanımı ile birlikte. Filigranı kaldırmak ve premium özelliklere, güncellemelere erişmek için ücretli üyelik seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler, Google Play Store üzerinden satın alınabilir ve iptal edilebilir. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için alightcreative.com/tos adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamanın düzgün bir şekilde çalışması için en az 1,5 GB RAM gerekmektedir. Uygulamanın daha hızlı, verimli ve hatasız olması için sürekli olarak yeni özellikler eklemeye çalışmaktayız. Ancak, küçük bir ekibiz ve hatalar yapabiliyoruz. Bu nedenle, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya geri bildirimde bulunmak isterseniz support-android@alightmotion.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için alightcreative.com/privacy adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.