header
QR Kod
alfabe yazma ABC çocuklar

alfabe yazma ABC çocuklar

2.20 geliştirici BB APP
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
alfabe yazma ABC çocuklar alfabe yazma ABC çocuklar alfabe yazma ABC çocuklar alfabe yazma ABC çocuklar alfabe yazma ABC çocuklar alfabe yazma ABC çocuklar

En Son Versiyon

Versiyon
2.20
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
BB APP
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.preschooleducational.writingthealphabet
Şimdi İndir

alfabe yazma ABC çocuklar Hakkında Daha Fazla

Yeni güncellenen 2018! Okulöncesi Alfabesi Yazma - İzleme ve Phonics ABC Çocuk Öğrenme Oyunu.

Okul öncesi çocuklarınız için tasarlanmış bir uygulama olan Alfabe ABC Çocuk Yazma, çocuklarınızın basit oyunlar aracılığıyla alfabeyi öğrenmelerine ve yazı yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Bu uygulama, çocukların akıllı telefon veya tabletleri kullanarak harfleri yazmayı öğrenebilmelerini sağlar.

Bu mobil uygulama, çocukların İngilizce dil gelişimlerini desteklemek ve hızlı ilerlemelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Oyunda, İngilizce harfler, büyük harfler, küçük harfler ve sayılar ile ilgili içerikler bulunmaktadır.

Alfabe ABC Çocuk Yazma uygulaması, okul öncesi çocuklar veya İngilizce yazı yazmayı öğrenmek isteyen çocuklar için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulama, çocukların A'dan Z'ye harfleri, büyük harfleri, küçük harfleri ve sayıları öğrenmelerine yardımcı olur.

Ebeveynler, bu uygulama sayesinde çocuklarının 26 alfabe karakterinin temellerini öğrenmelerine izin verebilirler. Oyunda kullanılan kolay stratejiler sayesinde çocuklar, yorulmadan ve eğlenerek alfabeyi öğrenebilirler.

Alfabe ABC Çocuk Yazma uygulaması, çocukların alfabeyi öğrenmelerine ve İngilizce dilini geliştirmelerine yardımcı olan birçok oyun içermektedir. Oyunlar arasında hayvanlar oyunu ve İngilizce cümlelerin öğrenilmesine yardımcı olan oyunlar da bulunmaktadır.

Bu uygulama sayesinde çocuklarınızın İngilizce karakterleri ve cümleleri kolayca öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Kedi, sıçan, inek, ayı, aslan ve fil gibi hayvanların isimlerini kullanarak çocuklarınıza İngilizce öğretebilirsiniz. Şimdi, Alfabe ABC Çocuk Yazma uygulamasını indirerek çocuklarınızın İngilizce öğrenmelerine destek olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.