header
QR Kod
Akıllı tv kumandası hepsi için

Akıllı tv kumandası hepsi için

4.6.4 geliştirici fineart
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
Akıllı tv kumandası hepsi için Akıllı tv kumandası hepsi için Akıllı tv kumandası hepsi için Akıllı tv kumandası hepsi için Akıllı tv kumandası hepsi için Akıllı tv kumandası hepsi için

En Son Versiyon

Versiyon
4.6.4
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
fineart
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fineart.universal.tv.remote.control
Şimdi İndir

Akıllı tv kumandası hepsi için Hakkında Daha Fazla

Vestel kumanda Televizyon & Vestel tv kumanda telefonunuzu veya tabletinizi Televizyonunuz için kumanda tv değiştirmek için olarak kullanmanıza izin veren en iyi uygulamadır.

Vestel kumanda ve televizyon kumandası, telefonunuzla kumanda tv değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bu evrensel uygulama, Android telefonunuzdan tüm akıllı TV'leri ve cihazları kontrol etmenizi sağlar. Bu uygulama, televizyonunuzda gezinmenizi, videoları oynatmanızı ve akıllı TV'de gezinmek için dosyalar göndermenizi sağlar.

Cep telefonunuzu WIFI veya IR kullanarak bir kumandaya dönüştürün. TV uzaktan kumanda ve Vestel kumanda televizyon uygulaması kullanımı kolaydır ve tüm cihazları kontrol etmenize olanak tanır. Bu evrensel uzaktan kumanda uygulaması, hemen hemen tüm TV markalarını destekler ve ayrı uygulamalar indirmenize gerek kalmaz.

Uygulamayı kullanmak için, telefonunuzun ve TV'nizin aynı WIFI ağına bağlı olması gerekir. Vestel kumanda televizyon, birçok özellik sunar, örneğin tüm cihazları kontrol etme, TV'yi açıp kapatma, sesi ayarlama ve dosyaları telefonunuzdan akıllı TV'ye paylaşma. Uygulamayı kullanmak için IR blaster veya WIFI bağlantısı gereklidir.

Uygulama, birçok TV markasını destekler, örneğin Samsung, Sony, Gree, Kenwood, Panasonic, TCL, Haier, LG, EcoStar, Toshiba, Sunny, Orient, Philips, Xiaomi, Vestel ve daha fazlası. Uzaktan kumandayı kullanmak için uygulamayı indirin, kurun, markanızı seçin ve gerekli cihaz için uzaktan kumandayı seçin. Sonrasında, cihazınızın önündeki düğmeye dokunarak uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve herkes için uygundur. Ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya uygulama düzgün çalışmazsa, geliştiricilere bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu sayede sorununuz en kısa sürede çözülebilir. Bu akıllı TV uzaktan kumandasını herkes için indirin ve deneyin. Teşekkürler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.