header
QR Kod
AI Video Editleme Programı

AI Video Editleme Programı

2.6.1 geliştirici Vidma Video Studio
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
AI Video Editleme Programı AI Video Editleme Programı AI Video Editleme Programı AI Video Editleme Programı AI Video Editleme Programı AI Video Editleme Programı

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.1
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Vidma Video Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
vidma.video.editor.videomaker
Şimdi İndir

AI Video Editleme Programı Hakkında Daha Fazla

Vidma, kullanımı kolay bir video düzenleyicisi ve video yapma programıdır, geniş bir müzik ve güncel video efekti seçenekleriyle videolarınızın Instagram, WhatsApp, Reels ve TikTok’ta öne çıkmasını sağlar!

Bu uygulama size yaşadıklarınızı ayrıntılı şekilde alan videolar yapma ve editleme imkanı sunuyor. Bunun için en trend efektler, gösterişli video filtreleri, şık stickerlar ve pürüzsüz geçişler gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir video yapma ve editleme uygulaması olan Vidma, videolarınızı müzik ekleme seçeneği ile de zenginleştirebilir. 1000'den fazla yüksek kaliteli şarkı arasından seçim yapabilir, videolarınıza konuşma ve ses efektleri ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda sinematik renk tonları seçeneği ile videolarınızı daha estetik hale getirebilirsiniz.

Vidma ayrıca çoklu video editleme, hassas video editleme ve taslak kaydetme gibi özellikler sunarak kullanıcıların kolayca videolarını düzenlemelerine olanak sağlar. Videolarınızı kolayca kırpabilir, boyutlarını değiştirebilir ve hız rampası efektleri ile hızlı ya da slow-motion videolar yapabilirsiniz. Aynı zamanda nesne çıkarma, ana kareler ve kroma tuşu gibi profesyonel özellikler de sunulmaktadır.

Vidma'nın bünyesinde milyonlarca telifsiz resim ve video bulunmaktadır ve arama fonksiyonu ile yüksek kalitede materyaller bulmanıza yardımcı olur. Videolarınızı 4K çözünürlüğünde kaydedebilir ve herhangi bir sosyal medya platformuna uygun boyutlarda paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, Reels, Instagram ve TikTok gibi popüler sosyal medya platformları için video düzenleme imkanı sunmaktadır. Vidma Music Video Editor, güçlü editleme özelliklerine sahip olması nedeniyle TikTok için en iyi video düzenleyicilerden biridir. Dilerseniz Vidma'ya sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Ek olarak, Vidma ve Instagram, TikTok ve Facebook gibi sosyal medya platformları arasında herhangi bir ilişki bulunmamaktadır ve bu platformlar ile herhangi bir dernek, sponsorluk, yetkilendirme veya destek ilişkisi de yoktur. Vidma kullanıcıların kendi videolarını düzenlemelerine ve paylaşmalarına olanak sağlayan bağımsız bir uygulamadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.