below header
QR Kod
Aha World: Hikâyeler Oluştur

Aha World: Hikâyeler Oluştur

2.17.0 geliştirici Aha World Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Aha World: Hikâyeler Oluştur Aha World: Hikâyeler Oluştur Aha World: Hikâyeler Oluştur Aha World: Hikâyeler Oluştur Aha World: Hikâyeler Oluştur Aha World: Hikâyeler Oluştur

En Son Versiyon

Versiyon
2.17.0
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Aha World Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ahaworld.ahaworld
Şimdi İndir

Aha World: Hikâyeler Oluştur Hakkında Daha Fazla

Hızla Aha World'e girin ve kendi rol yapma oyunlarınızı oluşturun! Eğlenceli karakterler, harika yerler ve sevimli hayvanlarla dolu mini bir dünya. (Ama bazı yaramazlar da var. Onlarla karşılaştığınızda dikkatli olun)!

AHA WORLD, çocuklar ve aileler için eğlenceli bir oyun ve öğrenme platformudur. Şehir hayatının hareketli ve eğlenceli ortamında keşif yapabilir, restoranda yemek pişirebilir, polis departmanında çalışabilir ya da rahatlatıcı bir yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca ortaçağ Viking kasabaları, büyülü ejderha adaları ve Jurassic park gibi fantastik dünyaları keşfedebilir, kendi tema dünyanızı oluşturabilirsiniz. Aha World'de sadece eğlenebilir, aynı zamanda kendi hikayelerinizi yaratabilir ve karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Aha World'ü harika yapan şey, keşfetme ve inşa etme özgürlüğüdür. Oyunun benzersiz mekanlarında her ögeyi alabilir ve eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Karakterlerinizle etkileşime girerek hikayeler yaratabilir, deniz canavarlarıyla arkadaş olabilir, deniz fenerlerine tırmanabilir veya sevimli hayvan oyunları oynayabilirsiniz. Aha World'de yapabilecekleriniz neredeyse sınırsızdır. Aha World'de farklı konumlar arasında seçim yapabilir ve kendi evinizi tasarlayabilirsiniz. Pembe Rüya Konağı, Karavan veya Stüdyo Daire gibi farklı seçenekler arasından istediğinizi seçerek tamamen size özel bir ev yaratabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce yüz, kıyafet, makyaj ve aksesuar arasından seçim yaparak karakterlerinizi özelleştirebilir ve istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Aha World'de her şey sizin kontrolünüz altında. Karakterlerinizin ifadelerini ve hareketlerini belirleyebilir, sevimli sesler çıkarabilir ve maceralarınızı yönlendirebilirsiniz. Oyunun her bir konumunda yüzlerce öge ve karakterle eğlencenize eğlence katabilir, gizli olay örgülerini ve karakter tuhaflıklarını keşfedebilirsiniz. Aha World, çocuklar ve aileler için tasarlanmış reklamsız bir oyun ve öğrenme platformudur. Oyun sürekli güncellenerek yeni konumlar, kıyafetler ve aksesuarlar eklenmektedir. Aynı zamanda internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynanabilen bir çevrim dışı oyundur. Aha World'ü, çocukların öğrenmesini, büyümesini ve eğlenmesini sağlamak için geliştirilen diğer uygulamalar ve öğrenme oyunlarıyla birlikte sunmaktayız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.