header
QR Kod
Agora: The Worldwide Awards

Agora: The Worldwide Awards

3.9.0 geliştirici AGORA Awards
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Agora: The Worldwide Awards Agora: The Worldwide Awards Agora: The Worldwide Awards Agora: The Worldwide Awards Agora: The Worldwide Awards

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.0
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
AGORA Awards
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.agora.agoraimages
Şimdi İndir

Agora: The Worldwide Awards Hakkında Daha Fazla

Agora is “The Worldwide Awards.” A tool to give visibility to the best worldwide creations, ideas, and actions. Everyone, everywhere, can participate for free in The Worldwide Awards and win recognition and prizes for their unique talent.

Agora, en ilham verici insan faaliyetleriyle daha iyi bir dünya yaratmak için bir sistemdir. Herkes farklıdır, ama birlikte kazanırız. Agora Ödülleri, dünya çapında en iyi yetenekli insanlara tanınma, burs ve ödüller vermek için verilir. Her ödülün iki kazananı vardır.

Jüri Ödülü: Özel olarak davet edilen bir profesyonel jüri, belirli bir ödülün jürisi olmak üzere davet edilir.

Halkın Ödülü: Dünya çapında insanlar adil ve güvenli bir sistemde oy kullanır ve en çok oy alan yaratım Halkın Ödülü'nü kazanır.

Agora Ödülleri, herkesin uygulamamız veya web sitemiz aracılığıyla ücretsiz olarak katılabilmesi için tasarlanmıştır. Yaratımlarınız, fikirleriniz veya eylemlerinizle katılabilir ve benzersiz yeteneğiniz sayesinde dünya çapında tanınma ve fırsatlar kazanabilirsiniz. Ayrıca, dünya çapındaki yetenekli insanları oy vererek destekleyebilirsiniz!

Fotoğrafçılık, videolar, yapay zeka AI, sanat, illüstrasyon, güzel sanatlar, kısa filmler, belgesel, gazetecilik, animasyon, sinema, iklim değişikliği, aktivizm, fikirler, şiir ve tüm türde yetenekler hakkında ödüller verilir.

Agora: Dünya Çapında Ödüller ile fotoğraflarınız, videolarınız, müziğiniz, sanatınız ve yaratıcılığınızla para kazanın. Agora ve yeteneğinizle ödüller, tanınma ve fırsatlar kazanın.

Sevgi Verdiğiniz kalpler, bir Ödüle katılan yaratımların finalist olmasına yardımcı olmanın en iyi yoludur. Aslında, finalist eserlerin seçimindeki bir yüzde, her eserin aldığı kalp sayısı ile ilgilidir. Dünya çapındaki en iyi yaratımları sevginizle destekleyin.

Minnettarlık Teşekkür etmek akıllıcadır. Yaratımlarınızda kalpleriyle size yardım eden tüm insanlara teşekkür edebilirsiniz. Verdiğiniz teşekkürler, Agora topluluğuna verdiğiniz yardımın bir temsili olarak profilinizde birikecektir. Bu arada, çok teşekkür ederiz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.