header
QR Kod
AFK Journey

AFK Journey

1.1.142 geliştirici FARLIGHT
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
AFK Journey AFK Journey AFK Journey AFK Journey AFK Journey AFK Journey

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.142
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
FARLIGHT
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.farlightgames.igame.gp
Şimdi İndir

AFK Journey Hakkında Daha Fazla

Yıldızlarla dolu bir gökyüzünde yalnız başına dolaşan bir yaşam tohumunun kök saldığı, büyü dolu fantastik dünya Esperia'yı keşfet. Zaman aktıkça güçlü tanrılar düştü. Tohum büyüdükçe her bir dalından yeşeren yapraklar Esperia'nın çeşitli kökenlerine hayat verdi.

Efsanevi büyücü Merlin olarak oyunu oyna ve stratejik savaşları deneyimle. Esperia'nın kahramanlarıyla keşfedilmemiş bir dünyaya gir ve gizemli bir sırrı çözümlemek için yolculuğa çık. Bu macera oyununda sen büyülü bir dünyanın içinde kaybolacaksın ve kahramanlarınla birlikte yolculuk ederek sırrı çözmeye çalışacaksın.

Etrafına baktığında her yerde büyü olduğunu unutma. Kahramanların gözündeki perdeyi ancak sen aralayabilirsin ve gerçekte neler olup bittiğini görebilirsin.

Gerçeküstü bir dünya keşfet ve altı farklı tarafın kaderini belirle. Altınbuğday Köyü, Kara Orman, Kalıntı Tepeleri ve Vaduso Dağları gibi birbirinden farklı bölgeleri ziyaret ederek Esperia'yı keşfet. Yol boyunca Altı Taraf'ın kahramanlarıyla ilişkiler kur ve onlara rehberlik et.

Savaş alanında uzmanlaş ve her meydan okumayı başarıyla tamamla. Altıgen bir savaş haritası sayesinde kahramanlarını özgürce düzenleyebilir ve stratejik olarak yerleştirebilirsin. Farklı kahraman formasyonlarını deneyerek bu fantastik macera oyununa sürükleyici ve öngörülemez bir deneyim kat. Her kahramanın üç ayrı yeteneği ve el ile kontrol edilen Ulti yeteneği bulunuyor. Saldırılarını doğru zamanlama ile düşmanın eylemlerini boz ve savaşın kontrolünü ele geçir.

Destansı kahramanlar topla ve formasyonunu özelleştir. Açık betaya katılarak altı farklı tarafın toplamda 46 kahramanını keşfedebilirsin. Yabaniler, Yaralayıcılar, Hortlak orduları, Göksel Varlıklar ve Hipojenler gibi farklı tarafların kahramanları seni bekliyor. Kendine uygun bir takım kur ve çeşitli savaş durumlarına uyum sağla.

Rahatça kaynak elde et ve tek dokunuşla ekipmanını yükselt. Saatlerce çabalama dönemi sona erdi! Otomatik savaş ve AFK özellikler sayesinde kaynakları rahatça toplayabilirsin. Seviye atla ve kahramanların arasında ekipman paylaşımı yaparak takımını yükselt. Üretim sistemiyle eski ekipmanların parçalarını ayır ve kaynak elde et. Bıkana kadar saatlerce uğraşmana gerek yok, artık seviye atla!

AFK Journey, çıkışta tüm kahramanları ücretsiz olarak sunuyor. Ancak çıkış sonrası gelen yeni kahramanlar bu fırsata dâhil değildir. Lütfen unutma ki sezonlara yalnızca sunucunun en az 42 gündür açık olduğu durumlarda erişilebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.