below header
QR Kod
Adorable Home

Adorable Home

geliştirici HyperBeard
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
Adorable Home Adorable Home Adorable Home Adorable Home Adorable Home Adorable Home

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
HyperBeard
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hyperbeard.adorablehome
Şimdi İndir

Adorable Home Hakkında Daha Fazla

Are you the couple that just moved to town? Are you wondering what to do first? Let's clean up so you can start unpacking! There's a couch, a table, and a TV stand, but not much else. What's missing here?! Oh... silly me, a TV of course. Let's buy that first! But we can't just watch TV all day. Your partner needs to work, and you have important chores around the house to do.

Gather Love uygulaması, partnerinize yemek hazırlayarak ve kedilerinizden biri olan Kar Snow'a (isterseniz birden fazla kedi de sahiplenebilirsiniz) mama vererek sevgi kazanmanızı sağlar. Bu sevgiyi kullanarak eviniz için mobilyalar, dekorasyonlar ve hatta daha fazla KEDİ satın alabilir ve evinizi tamamen sevimli hale getirebilirsiniz! Bahçe gibi yeni alanları açın ve ziyaret ettiği tatlı orman yaratıklarından sevgi toplayın.

Bağ kurma zamanının tadını çıkarın. Sahip olduğunuz kedilerin sayısı ne kadar çok olursa, o kadar çok sevimli anlar yaşarsınız. Retro kamerasıyla bu anları fotoğraflayın ve hepsini fotoğraf albümünüzde toplayın. Yeni estetik odalar satın alın ve onları gururla dekore edin, böylece siz ve partneriniz birlikte dinlenebilir ve özel anlar yaşayabilirsiniz.

Adorable Home, pasif ve rahatlatıcı bir deneyimdir. Her birkaç saatte bir oyuna geri dönün ve yeni bir şeyler görmek, miso çorbası yemek, sevgi toplamak ve evinizi daha da döşemeye devam etmek için kontrol edin.

Umarız keyif alırsınız!

Adorable Home, çeşitli geliştiricilerden oluşan çeşitlilik dostu bir takıma ve özenle ele alınan temalara sahiptir. Ayrıca olgun konulara da değinir ve bazen karakterleri açık kıyafetler içinde tasvir eder; sonuçta bu bir ev içindeki partnerler hakkında bir oyun. Bu nedenle çocuklar için uygun olmayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.