header
QR Kod
ACRZ: Style up your Avatar!

ACRZ: Style up your Avatar!

1.3.3.0.1 geliştirici LINE NEXT Inc.
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
ACRZ: Style up your Avatar! ACRZ: Style up your Avatar! ACRZ: Style up your Avatar! ACRZ: Style up your Avatar! ACRZ: Style up your Avatar! ACRZ: Style up your Avatar!

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.3.0.1
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
LINE NEXT Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.alphacrewz.android
Şimdi İndir

ACRZ: Style up your Avatar! Hakkında Daha Fazla

LINE’s new avatar, AlphaCrewz

Style up your Avatar! LINE uygulamasına yeni bir eğlence getiriyor. LINE profilinizi benzersiz bir avatar ile süsleyin! Her gün yeni bir avatar kullanarak sohbetlerinizde daha eğlenceli vakit geçirin.

Avatarınızın her ayrıntısını istediğiniz gibi özelleştirerek mükemmel bir avatar yaratın. Çeşitli ve sınırsız avatar özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Kendi avatarınızı kolayca özelleştirin!

Bir sürü ücretsiz moda ürünü! Avatarlarınızı trendi kıyafetler ile giydirin. Çeşitli ücretsiz kıyafetler sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir. Yüksek kaliteli avatarlar için en havalı kıyafetleri seçin.

Sanatsal videolarla profilinizi ayarlayın. İstediğiniz konseptte çeşitli profil videoları oluşturun. 3D stüdyosunda sadece bir dakika içinde birbirinden harika videolara sahip olun! Yakında gelecek yeni stillere de göz atın.

Avatarlar Canlanıyor! AR (Artırılmış Gerçeklik) ve hareket algılama özellikleriyle donatılmış bir kamera deneyimi yaşayın. Gerçek bir insan gibi hareket eden bir avatarla "Merhaba" deyin. Artık avatarınıza daha da yakın olma zamanı geldi!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.