header
QR Kod
ABC Çocuk Oyunları

ABC Çocuk Oyunları

1.0.6.3 geliştirici Greysprings
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
ABC Çocuk Oyunları ABC Çocuk Oyunları ABC Çocuk Oyunları ABC Çocuk Oyunları ABC Çocuk Oyunları ABC Çocuk Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.6.3
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Greysprings
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.greysprings.fun.learning.games.kids.abc
Şimdi İndir

ABC Çocuk Oyunları Hakkında Daha Fazla

ABC Çocuk Oyunları - Alfabeyi okul öncesi ve anaokulu çocuklarına öğretmek için güzel ve etkili bir yol. Bu eğitici A'dan Z'ye oyunlar uygulaması, çocukları (2,3 yaş) ve 5 yaşındaki çocukları, fonetik ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi için tasarlanmış ABC Çocuk Oyunları koleksiyonu ile etkileşimli hale getirir.

Bu uygulama, çocuklara bir harfi öğretmek için tasarlanmış bir etkinlik üzerinden eşsiz ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunar. Geleneksel defter tarzı aktivitelerden kaçınarak oyun aracılığıyla öğrenmeyi teşvik etmesi ile öne çıkar. Her harf için ses, çocuklara fonetik sesleri tanıtmaya yardımcı olur ve eğlenceli ve etkileşimli bir öğrenme ortamı oluşturur.

Okul Öncesi İzleme ve Fonetik, harf öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir uygulamadır. 26'dan fazla eğlenceli etkileşimli aktivite ile erken eğitime hızlı bir başlangıç yapar. Renkli çizgi film karakterleri ve harika ses efektleri ve animasyonlar içeren bu oyunlar, 2 yaşındaki çocuklar için ücretsiz bir şekilde dikkat çeker.

Uygulama, çocukların motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmek için görsel aktiviteler sunar. Okul öncesi ve anaokulu çocukları için uygun, etkileşimli, çekici ve eğlenceli bir eğitim sağlar. Ayrıca, okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlanmış sezgisel dokunma kontrolü ve çıkartma ödül olanakları sunar.

Bu uygulama, sadece 2 yaş ve üstü çocuklar için değil, özel ihtiyaçları olan çocuklar dahil, aynı zamanda çocuk gelişiminde çalışan ebeveynler, öğretmenler veya profesyoneller için de tasarlanmıştır. 2-6 yaş arası çocuklar için etkileşimli öğrenme harf oyunları arayan bir ebeveyn veya öğretmen olarak, bu uygulama evde eğitim için mükemmeldir. Otizmi olan çocuklar da dahil olmak üzere, çocuklar bu etkinliklerden eğlenir ve öğrenirler. Küçüklerin hikaye okumaya tanıtılması, genç okuyucuları hırslı okuyuculara dönüştürmelerine yardımcı olur. Çocuğunuz bu uygulama sayesinde sıkılmayacak ve birçok şey öğrenecek. En iyi okul öncesi oyunlarını bugün indirin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.