header
QR Kod
99Türkiye - Chat, Sohbet

99Türkiye - Chat, Sohbet

626 geliştirici BUZZMEDIA INC
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
99Türkiye - Chat, Sohbet 99Türkiye - Chat, Sohbet 99Türkiye - Chat, Sohbet 99Türkiye - Chat, Sohbet 99Türkiye - Chat, Sohbet 99Türkiye - Chat, Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
626
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
BUZZMEDIA INC
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.turkiye.turkiye
Şimdi İndir

99Türkiye - Chat, Sohbet Hakkında Daha Fazla

99Türkiye, Dünya çapında Türkler ve Türkiye’den birisiyle tanışmak isteyen herkes için bir Buluşma Uygulamasıdır.

99Türkiye uygulaması, Türkiye'de evlilik için güvenilirliği sebebiyle en çok tercih edilen uygulamadır. Bu uygulama, doğru insanı ve aradığınız ilişkiyi bulma konusunda güvenilir bir çevre yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamaktadır.

Uygulamada, binlerce aktif üye ve her gün Türkiye'den ve yurt dışından yeni Türk üyeler bulunmaktadır. Bu sayede, kendinize uygun bir eş bulma şansınız daha yüksektir. Ayrıca, uygulama gizliliğinizi korumaya da büyük önem vermektedir. Telefon numaranızı paylaşmak zorunda kalmadan, sesli mesajlar veya fotoğraflar gönderebilirsiniz.

Uygulama, ruh eşini bulmak konusunda sadece ciddi ve tutkulu olan kişileri üye yapmak için büyük çaba göstermektedir. Admin takımı da hizmet kalitesini arttırmak için her an aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Erkek üyeler için, pahalı aylık üyelik ücretlerini ödemeye bırakabilirsiniz. Bu sayede, daha uygun bir şekilde üye olabilir ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kadın üyeler için ise, dünya çapından arama kriterlerine uygun olmayan insanlardan mesajlar almaktan yoruldunuz mu? 99Türkiye ile sizler kiminle konuşabileceğinizi kontrol edebilirsiniz. Ülkeye, yaşa ve konuşulan dillere göre arama yapabilir ve size uygun kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamada, tüm Türkiye'den üyeler bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi şehirlerden veya herhangi bir şehirden kendinize yakın olan üyeleri bulabilirsiniz. 99Türkiye'yi şimdi indirin ve ruh eşinizi aramaya başlayın. Neyi bekliyorsunuz?

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.