below header
QR Kod
90s - Glitch VHS Video Effects

90s - Glitch VHS Video Effects

1.7.7 geliştirici ryzenrise
(0 İncelemeler) Mart 03, 2024
90s - Glitch VHS Video Effects 90s - Glitch VHS Video Effects 90s - Glitch VHS Video Effects 90s - Glitch VHS Video Effects 90s - Glitch VHS Video Effects

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.7
Güncelle
Mart 03, 2024
Geliştirici
ryzenrise
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ryzenrise.vaporcam
Şimdi İndir

90s - Glitch VHS Video Effects Hakkında Daha Fazla

#Trend Flaş Uyarı Efektleri Artık Kullanılabilir. Flaş uyarı öpücük videoları olun!

Bu uygulama, kullanıcıların hikayelerini flash, aksaklık, vaporwave ve VHS efektleri ile canlandırmalarına olanak tanır. Videoları psikedelik veya modern dijital estetik şaheserlere dönüştürebilir ve 1942 ve göz kamaştırıcı yüzyıla geri dönebilirsiniz.

Glitch ve Vintage Efektleri, Mega Fotoğraf Efektlerini Karıştırın! Bu uygulama, kullanıcıların çok sayıda güçlü gerçek zamanlı video filtresi ve animasyonlu metin ile estetik ve trippy videolar kaydetmelerine olanak tanır. RGB arızaları, VHS trippy taslağı ve pikselli filtreler gibi çeşitli efektlerden seçim yapabilirsiniz.

Hareketli Metin özelliği sayesinde metinlerinizi çarpıcı animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Renkli arka planlarla metinlerinizi kaplayabilir ve metin rengi ve yazı tipini değiştirebilirsiniz. Uygulamada birçok sanat yazı tipi ve el yazısı ve hat yazı tipi bulunmaktadır.

Uygulamanın En Popüler Katmanlar özelliği, kullanıcıların retro film efektleri ve süslü Polaroid filtre stilleri gibi çeşitli katmanlarla videolarını daha estetik hale getirmelerine olanak tanır. Ayrıca ışık sızıntısı, lomo stilleri ve eski katmanlar gibi popüler efektleri kullanarak videolarınıza göz alıcı bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın Çeşitli Dinamik Çıkartmalar özelliği, kullanıcıların videolarına sevimli ve çeşitli tarzlarda zengin memoji çıkartmaları eklemelerine olanak tanır. Çiçek tacı, dumanlı ve grenli ışıltı, kar ve ateş topu çıkartmaları gibi farklı seçenekler arasından seçim yapabilir ve videolarınıza sihirli ve havalı bir hava katabilirsiniz.

Uygulama ayrıca kullanıcıların müzik ve ses tahtası özelliği sayesinde eşsiz dub şut müzik videoları oluşturmalarına olanak tanır. Sosyal medya platformlarında paylaşmak için harika bir çalışma ortaya çıkarabilir ve profesyonel bir video düzenleme film yöneticisi olarak kendinizi gösterebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.