below header
QR Kod
8 Ball Pool

8 Ball Pool

55.2.4 geliştirici Miniclip.com
(0 İncelemeler) Mart 01, 2024
8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool

En Son Versiyon

Versiyon
55.2.4
Güncelle
Mart 01, 2024
Geliştirici
Miniclip.com
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.miniclip.eightballpool
Şimdi İndir

8 Ball Pool Hakkında Daha Fazla

Arkadaşlarınla oyna! Efsanelerle oyna. Miniclip'in çok sevilen 8 Ball Pool oyununu mobil cihazında oynayarak en iyi bilardo oyuncusu ol!

1'e 1 Mücadele Et ya da 8'li Turnuvalarda Rakiplerle Kapış, bilardo oyunu severler için heyecan dolu bir oyun. Bu oyunla birlikte alıştırma arenası sayesinde becerilerini geliştirebilirsin. Dünya çapında oyuncularla 1'e 1 maçlarda meydan okuyabileceğin gibi turnuvalara da katılarak kupa ve özel ödüller kazanabilirsin.

Bilardo çipi ve özel ödüllerin sahibi olabilmek için oyna. Oyun sırasında kazandığın her maçta ortada bir miktar bilardo çipi olur. Eğer maçı kazanırsan bütün çipler senin olur. Bu çipleri kullanarak daha yüksek seviyeli maçlara katılabilir veya bilardo mağazasından yeni öğeler satın alabilirsin. Ayrıca istekanı ve bilardo masanı da kişiselleştirebilirsin.

Arkadaşlarınla oynaman artık çok kolay. Miniclip veya Facebook hesabınla giriş yaparak doğrudan oyun içinden arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. İstediğin zaman, istediğin yerden arkadaşlarına meydan okuyabilir ve becerilerini herkese kanıtlayabilirsin.

8 Ball Pool'un seviye sistemi sayesinde daima bir meydan okumayla karşı karşıyasın. Maçlara girerek sıralamanı yükseltebilir ve özel maç mekanlarına giriş hakkı kazanabilirsin. Bu mekanlarda en iyi bilardo oyuncularıyla karşı karşıya geleceksin.

*Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir. Ayrıca isteğe bağlı oyun içi satın alımları içerebilir. Web sürümünü oynamak için miniclip.com/pool adresine gidebilirsin.

En güncel haberleri takip etmek için 8 Ball Pool'u beğenebilir ve Miniclip'i takip edebilirsin. Ayrıca Twitter üzerinden de bizi takip edebilirsin.

Miniclip hakkında daha fazla bilgi için http://www.miniclip.com adresine gidebilirsin. Oyunu oynamadan önce hüküm ve koşulları ile gizlilik politikasını okumayı unutma.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.