header
QR Kod
4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet

4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet

6.72 geliştirici SpreadFun
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet 4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet 4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet 4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet 4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet 4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
6.72
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
SpreadFun
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nebula.mamu.lite
Şimdi İndir

4Fun Lite - Grup Sesli Sohbet Hakkında Daha Fazla

4Fun Lite, çok sayıda genç kullanıcıya sahip bir sesli sohbet uygulamasıdır. Gelin, dünyanın her yerinden yeni genç insanlarla tanışın.

4Fun Lite, çeşitli dillerde kullanabileceğiniz bir sesli sohbet ve eğlence uygulamasıdır. İngilizce, Hintçe, Tamilce, Urduca, Telugu dili, Kannada, Malayalam, Gujarati, Bengalce, Marathi, Pencap dili ve diğer dillerde kullanılabilir.

Uygulamanın ana özelliği, sesli sohbet odalarıdır. Bölgenizdeki arkadaşlarınızla veya dünyanın farklı bölgelerinden gelen yabancılarla sesli olarak sohbet edebilir, aynı zamanda farklı oyunlar oynayabilirsiniz.

4Fun, her gün farklı temalara sahip milyonlarca odaya sahiptir ve istediğiniz odayı kolayca seçebilirsiniz. Herkes sizi sıcak bir şekilde karşılayacak ve birlikte eğlenmenize yardımcı olacaktır. Sesli sohbet etmenin keyfini çıkarın ve yeni arkadaşlar edinmek için 4Fun'un sesli sohbet odalarına katılın.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında eğlenceli aktiviteler, doğum günü partileri, süper giriş efektleri ve sürpriz hediyeler bulunmaktadır. Her hafta ve her festivalde farklı etkinlikler düzenlenmekte ve siz de bu etkinliklere katılarak daha fazla eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca kendi doğum günü partinizi düzenleyebilir ve arkadaşlarınızı davet ederek birlikte eğlenebilirsiniz.

Uygulamada ayrıca özel sohbet özelliği de bulunmaktadır. Odayı kilitleyerek sadece seçtiğiniz arkadaşlarınızla özel bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz anları da uygulama üzerinden paylaşabilir ve onların anlarına tanık olabilirsiniz.

Daha fazla özellik ve önerileriniz için 4Fun Lite uygulamasını hemen indirin ve görüşlerinizi 4fungogogo@gmail.com adresine gönderin. 4Fun Lite ekibi olarak her zaman sizin görüşlerinizi dikkate alıyoruz ve uygulamayı daha iyi bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.