header
QR Kod
3 yaş eğitici çocuk oyunları!

3 yaş eğitici çocuk oyunları!

3.7.0 geliştirici Wow Kids
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
3 yaş eğitici çocuk oyunları! 3 yaş eğitici çocuk oyunları! 3 yaş eğitici çocuk oyunları! 3 yaş eğitici çocuk oyunları! 3 yaş eğitici çocuk oyunları! 3 yaş eğitici çocuk oyunları!

En Son Versiyon

Versiyon
3.7.0
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Wow Kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
biz.arrowstar.funnyfood2
Şimdi İndir

3 yaş eğitici çocuk oyunları! Hakkında Daha Fazla

Funny Food 2 eğlenceli karakterlerle dolu 15 oyundan oluşan harika bir eğitim uygulaması. Ücretsiz çocuk oyunları, 3 yaş eğitici oyunlar ve erkek çocuk oyunları içeren bu uygulama çocukları başarılı bir okul hayatına hazırlayacak aktivitelerle dolu 👧 👦

Komik Yiyecekler, küçük oyunlarla öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitim uygulamasıdır. Bu ilginç karakterler, dünyamıza uzak bir galaksiden gelmiştir ve çocukların zihinsel gelişimine yardımcı olmak için eğitici çocuk oyunları, okul öncesi oyunlar ve eğlenceli görevler sunmaktadır. Çocuklar için oyun, vazgeçilmez bir tutkudur. Bu uygulama, çocukların rehberliğini sağlayan ve onları cesaretlendiren sevimli Süper Havuç karakteri, bebek oyunları ve zeka oyunları içermektedir.

Funny Food 2, çocukların okul öncesi zihinsel gelişim için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunmaktadır. Uygulamada, muhakeme yeteneğini ve hayal gücünü geliştiren bulmacalar ve okul öncesi oyunlar, temel matematik becerilerini geliştiren küçük oyunlar, dikkat becerileri için ayırt etme oyunları ve 1'den 5'e kadar sayı saymayı öğreten aktiviteler bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar için eğitici oyunlar, motor becerilerini geliştiren aktiviteler, gerçek hayatla bağ kurmayı sağlayan simülasyonlar ve şekil ve boyutları öğreten oyunlar da mevcuttur.

Uygulamanın içeriğindeki ücretsiz çocuk oyunları ile yiyecekler geometrik şekillere dönüşmekte, sevimli hayvanlar sayı saymayı öğretmektedir. Funny Food 2, benzersiz eğitici oyun seti ve eğlenceli çocuk oyunlarıyla çocukları harika bir maceraya çıkarıyor.

Erudito Plus, çocuklar için oyun, eğitim ve eğlenceyi bir araya getiren bir dijital eğitim ve oyun uygulamaları geliştirme şirketidir. Bu uygulama, çocukların öğrenme sürecini eğlenceli bir deneyime dönüştürmek için eğitici oyunlar sunmaktadır.

Uygulamanın ücretsiz sürümünde, mevcut ekran görüntülerindeki içeriğin yalnızca bir kısmı bulunmaktadır. Tüm uygulama içeriğine erişmek için uygulama içi satın alma yapmanız gerekmektedir.

Yardım ve bilgi için support@eruditoplus.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için http://eruditoplus.com/en, http://eruditoplus.com/en/terms-of-use/ ve http://eruditoplus.com/en/privacy-policy/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.