header
QR Kod
3 5 yas bebek eğitici oyunlar

3 5 yas bebek eğitici oyunlar

2.4.6 geliştirici ilugon
(0 İncelemeler) Nisan 17, 2024
3 5 yas bebek eğitici oyunlar 3 5 yas bebek eğitici oyunlar 3 5 yas bebek eğitici oyunlar 3 5 yas bebek eğitici oyunlar 3 5 yas bebek eğitici oyunlar 3 5 yas bebek eğitici oyunlar

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.6
Güncelle
Nisan 17, 2024
Geliştirici
ilugon
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ilugon.aprender.frutas.verduras
Şimdi İndir

3 5 yas bebek eğitici oyunlar Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için Meyveleri ve Sebzeleri Öğrenme, 2 yaşından büyük çocuklar için yeni kelimeler edinmelerine ve dili anlama üzerinde çalışmalarına yardımcı olan eğitici bir oyundur. Uygulamamız, bebeklerin ve küçük çocukların öğrenimini teşvik etmek için 12 eğitici aktiviteye sahiptir. Çocukların meyveleri ve sebzeleri öğrenecekleri bu etkinlikler ile çocuklar, şekil, renk, boyut ve sayıları oynayarak öğreneceklerdir. Bu uygulama, eğlenceli meyve ve sebze bulmaca oyunu ve resim boyamalarını içerir. Tüm etkinliklerde, nesneleri göründüğü sıra ve konum, çocuklarda bilişsel esneklik sağlamak için rastgele seçilmektedir.

Meyveleri ve sebzeleri öğrenme uygulaması, 2-5 yaş arası çocuklar için tasarlanmış 12 aktiviteye sahiptir. Bu aktiviteler arasında meyve ve sebze kelime bilgisi, çocukların 30 farklı meyve ve sebzeyi öğrenmelerine yardımcı olur. İki farklı aktivite, interaktif bir kitap ve sorularla meyvelerin adlarını tekrar etme imkanı sunarak çocukların öğrenmeyi eğlenceli bir şekilde yapmasını sağlar.

Uygulamanın diğer aktiviteleri arasında çok küçük çocuklar için eşleştirme oyunları, renkleri öğrenme oyunu, çocuklar için sayı oyunları, boyutları öğrenme oyunu ve çocuklar için şekil oyunları yer alır. Bu aktiviteler, çocukların görsel algılarını ve matematiksel kavramlarını geliştirmeye yardımcı olur.

Uygulamanın diğer bir amacı da çocuklara resimlerle ilişkilendirme ve bilişsel esneklik gibi soyutlama yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olmaktır. Bu nedenle, çocuklar için meyveleri ve sebzeleri boyama oyunları ve eğlenceli sebze bulmacaları da uygulamanın içerisinde yer alır.

Uygulama ayrıca okul öncesi çocuklar için dil anlama ve yeni kelimeler öğrenme konusunda da yardımcı olur. Sebzeleri ve meyveleri öğrenme oyunları, çocuklara resimler veya çizimlerle ilgili kelimeleri duyacakları 9 farklı aktivite sunarak çocukların dil becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

Uygulama, otizmli çocuklar için özel olarak da tasarlanmıştır. Çeşitli yapılandırılabilir seçenekler sayesinde her çocuğun ihtiyaçlarına uygun hale getirilebilir. Ayrıca, reklam kesintisi olmayan bir uygulama olarak çocukların reklamsız bir şekilde eğlenmelerine olanak sağlar. Başka dilleri öğrenme konusunda da çocuklara yardımcı olan uygulama, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Korece ve Rusça gibi farklı dillerde meyve ve sebzeleri öğrenme imkanı sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.