header
QR Kod
2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları

2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları

1.22 geliştirici Gkgrips
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları 2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları 2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları 2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları 2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları 2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.22
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
Gkgrips
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gkgrips.babygames.toddler.games
Şimdi İndir

2+ Yaş İçin Çocuk Oyunları Hakkında Daha Fazla

🚜 Bebek Oyunlarına Hoş Geldiniz, Öğrenelim, Oynayalım ve Eğlenelim. Bebek Oyunları, 2-5 Yaş Arası Çocuklar için eğlenceli bir eğitici oyundur.

Bebek Oyunları, 2-5 yaş arası bebekler için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama, meraklı parmakları olan küçük çocuklar için yeni ve zenginleştirici bir dünya sunar. Uygulama, yürümeye başlayan çocuklar için mükemmel bir oyun seçeneği sunar. İçerisinde 15 yüksek kaliteli ve eğitici oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar, 3-5 yaş arası çocuklar için uygundur ve öğretmenler tarafından test edilmiştir.

Bu eğlenceli oyunda, yürümeye başlayan çocuklar sıralama ve düzenleme gibi konularda bilgi edinebilirler. Uygulama, kavramsallaştırma, görsel algı ve motor becerileri gibi alanlarda çocukların gelişimine yardımcı olur. Bebek Oyunları listesinde, çocuklar için 15 öğrenme oyunu yer almaktadır. Bu oyunların içerisinde Traktör Oyunları, Hayvanı Kurtar, Mutlu Davullar, Öğeleri Sıralama, Yapboz, Bebek Banyosu, Bebek Besleme, Doğru Hayvanları Besleme, Çiftlikler ve Vahşi, Yazım Oyunları, Oyuncak Kutuları, Hayvanları Besleme, Eğlence Parkı, Deniz Macerası ve Hayvanları Saklama gibi seçenekler bulunmaktadır.

Bu oyunlar aracılığıyla, yeni yürümeye başlayan çocuklar sıralama, renkler, hayvanlar, yiyecekler ve şekiller gibi konuları öğrenirler. Ayrıca, basit tematik hikayelerle de devam edilir. Sevimli hayvanlarla ilgilenmek veya nesneleri boyut, renk ve şekle göre sıralamak gibi aktivitelerle çocukların öğrenmeleri desteklenir.

Bebek Oyunları, çocuklar için 15 eğitici oyunun yanı sıra resim, diller, sayılar, sosyal bilgiler gibi birçok çalışma sayfasını da içermektedir. Bu sayede çocuklar, çeşitli konularda bilgi edinirken eğlenirler. Ayrıca, matematik ve ince motor becerileri gibi alanlarda da gelişimlerine destek olacak akıllı bebek oyunlarına sahiptir.

Okul öncesi çocuklar için tasarlanmış olan bu uygulama, bebeğinizin el-göz koordinasyonu, ince motor becerileri, mantıksal düşünme ve görsel algı gibi temel becerilerin gelişimine katkıda bulunur. 2-5 yaş arası çocuklar için 15 okul öncesi aktivitesi sunar. Bebek öğrenme yolculuğunu eğlenceli hale getirmek için Toddler Games uygulamasını hemen indirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.