Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ComboFix

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Combofix bilgisayarınızda yüklü olan antivirüs programlarının ulaşıp algılayamayabileceği adware, malware, trojan gibi zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlar.

Aynı zamanda Combofix bilgisayarınızı tehdit eden ciddi tehditler teşkil eden virüsleri de ücretsiz olarak temizleme imkanı sunar.

Combofix bilgisayarınızın her noktasına antivirüslerin ulaşamayacağı şekilde ulaşım sağlar bu yüzden programı kullanırken antivirüsünüzü kapatmanız daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra Combofix işlemlerini bitirdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatır bu nedenle arka planda çalışırken bilgisayarınızda işlem yapmamanız sizin için daha iyi olur.

Combofix’in bu işlevlerinin yanında tek sorunu arayüzü ve kullanışı itibari ile tüm kullanıcılara dost olmamasıdır. Zor anlaşılır ve ileri seviye bilgisayar kullanıcıların kullanabileceği türden bir yazılımdır.

Combofix tek başına bir gerçek zamanlı koruma sağlamaz. İhtiyacınız olduğunda çalıştıracağınız bir temizleme programıdır bu yüzden antivirüs kullanmayı da ihmal etmeyin.

ComboFix BENZER İÇERİKLER
ComboFix YAPILAN YORUMLAR