ESET Smart TV Security

ESET Smart TV Security
Versiyon:1.4.5.0
İNDİR
  • KategoriVerimlilik
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu16M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciESET
  • SourceAndroid
  • PlatformAndroid
  • Installs50.000+

Uygulama Açıklaması

ESET Smart TV Security, Android TV işletim sisteminde çalışan akıllı televizyon ve diğer aygıtlarınızı koruyan hızlı ve güçlü bir antivirus ve antimalware uygulamasıdır.

Dünya genelinde 110 milyonun üzerindeki kullanıcıya katılarak sezgisel ve kullanımı kolay bir arabirim, Zamanlanan Tarama ve Kimlik Avı Korumasının da dahil olduğu PREMIUM özelliklerin avantajından faydalanın.

İndirme işleminden sonra, PREMIUM özellikleri denemeniz ve korkusuz Android deneyiminin ne olduğunu görmeniz için 30 günlük ÜCRETSİZ sürümü otomatik olarak alırsınız. Ardından, PREMIUM sürümün gelişmiş özellikleriyle devam etmeye veya temel ÜCRETSİZ sürümü kullanmaya karar verebilirsiniz.

TV izlerken, dosyaları indirirken veya web'de gezinirken fidye yazılımları, kimlik avı ve diğer kötü amaçlı yazılımlar konusunda endişelenmeden daha güvenli bir teknolojinin keyfini çıkarın.

BU ÜCRETSİZ ÖZELLİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN
Adım adım talimatlar sunan basit sihirbaz sayesinde kolay kurulum.
✓ En yeni tehditlere karşı korumak için otomatik yazılım güncellemeleri.
✓ Yeni yüklenen uygulamaların otomatik olarak taranması.
✓ Şüpheli bir şey mi gördünüz? Kötü amaçlı yazılım taramasını çalıştırın.
✓ Fidye yazılımlardan korkuyor musunuz? Ransomware Shield ürünümüz kötü amaçlı yazılımın kilit ekranı etkinleştikten sonra bile sizi koruyabilir.
✓ TV'deki içeriği görüntülemek için USB sürücüsü mü kullanıyorsunuz? Hareket Halindeyken USB Taraması sizi korur.

BU PREMIUM ÖZELLİKLERİ EDİNMEK İÇİN HEMEN ABONE OLUN
✪ Bir kez ödeme yapın, aynı Google Hesabına bağlı 5 aygıtta kullanın (Mobile Security ve Antivirus içeren akıllı telefon veya tabletlerde).
✪ Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesinin kötü amaçlı olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Endişelenmeyin, Kimlik avı korumamız sizi korur.
✪ Güvenliğinizi daha fazla geliştirmek mi istiyorsunuz? Farklı tarama senaryolarından birini seçin ve haftanın herhangi bir günü ve saati için zamanlayın.

GERİ BİLDİRİM
ESET Smart TV Security yükledikten sonra topluluğumuzun bir parçası haline gelerek geri bildirim gönderme olanağına sahip olursunuz. Herhangi bir öneriniz ya da sorunuz varsa veya sadece merhaba demek istiyorsanız lütfen play@eset.com adresine e-posta gönderin.

Bu uygulama Erişilebilirlik hizmetlerini kullanır. Bu izin, sizi anonim olarak kimlik avı web sitelerine karşı korumamızı sağlar.


Yayınlanma: