Avast Antivirüs 2020– Güvenlik, Virüs temizleyici

Avast Antivirüs 2020– Güvenlik, Virüs temizleyici
Versiyon:6.29.1
İNDİR
  • KategoriAraçlar
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu33M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciAvast Software
  • SourceAndroid
  • PlatformAndroid
  • Installs100.000.000+

Uygulama Açıklaması

Android'e yönelik dünyanın en çok güvenilen ücretsiz antivirüs uygulaması Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunun.

Casus veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarı alarak gizliliğinizi koruyun. E-postalar, telefon çağrıları, kötü amaçlı yazılım bulaşmış internet siteleri veya SMS mesajlarından gelebilecek kimlik avı saldırılarına karşı cihazınızı emniyete alın. Çevrim içi gezintinizi gizli ve güvenli tutmanın yanı sıra yurt dışına seyahat ederken sevdiğiniz ücretli yayın hizmetlerine erişmek için VPN'i açın.

Yüklenme sayısı 100 milyonu aşan Avast Mobile Antivirus sıradan bir antivirüs korumasına kıyasla ek birçok özelliğe sahiptir. Diğer özellikler şunlardır:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Uygulama Kilidi
✔ Uygulama Öngörüleri
✔ Anti-Theft
✔ Fotoğraf Kasası
✔ VPN (sanal özel ağ)
✔ Güç Tasarrufu
✔ Gizlilik İzinleri
✔ RAM Takviyesi
✔ Gereksiz Dosya Temizleyicisi
✔ Web Kalkanı
✔ Wi-Fi Güvenliği
✔ Wi-Fi Hız Testi

Yenilikler
VPN - Çevrim içi işlemlerinizi gizleyin ve sevdiğiniz ücretli yayın hizmetlerinize her yerden erişmek için konumunuzu değiştirin.

Uygulama Öngörüleri ile tanışın - Her gün telefonunuza bakarak ne kadar zaman harcadığınızı hiç merak ettiniz mi? Sizin için en sevdiğiniz güvenlik uygulamanızdan erişebileceğiniz bir çözüm geliştirdik.

Gelişmiş koruma için üst düzey özellikler:

■ Kamera Kapanı: Telefonunuz çalınırsa gizlice hırsızın fotoğrafını çekin ve sesini kaydedin.
■ Son Bilinen Konum: Cihazınızın pili bitmeden önce bulunduğu son konumu kontrol edin.
■ SIM Güvenliği: SIM kart değiştirildiğinde cihazınız otomatik kaybolmuş olarak kaydedilir.
■ Uygulama Kilidi: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası ile hassas içeriklerinizi güvende ve gizli tutun. İçeriklerinize yalnızca siz erişebileceksiniz.
■ Reklamları Kaldırın: Reklamları Avast Mobile Security ve Antivirus deneyiminizden kaldırın.
■ Avast Doğrudan Destek: Sorularınızın hızlı yanıtlanması için Avast ile doğrudan uygulama üzerinden iletişime geçin.

Avast Mobile Security ve Antivirus ayrıntıları

■ Antivirüs Motoru: Virüsler, casus yazılım, Truva atları ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma karşı otomatik olarak tarama yapar. Web, dosya ve uygulama taramasıyla tam mobil koruma sağlar.
■ Uygulama Öngörüleri: Cihazınızdaki uygulamalarla ne kadar zaman harcadığınızı keşfedin ve telefon kullanımınızda kontrolü yeniden ele alın.
■ Gereksiz Dosya Temizleyicisi: Daha fazla boş alan için gereksiz verileri, önemsiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve kalıntıları anında temizler.
■ Fotoğraf Kasası: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası kullanarak fotoğraflarınızı koruyun. Kasaya taşındıktan sonra fotoğraflarınız tümüyle şifrelenir ve bunlara yalnızca siz erişebilirsiniz.
■ Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıları, Truva atlarını, reklam ve casus yazılımlarını (internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmek için) tarar ve engeller. Ayrıca yanlış yazılan URL adreslerini düzeltir.
■ Wi-Fi Güvenliği: Halka açık Wi-Fi ağlarının ve e-posta mesajlarının güvenliğini kontrol edin, istediğiniz her yerde güvenli bir şekilde internette gezinin ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.
■ Güç Tasarrufu: Wi-Fi, veri senkronizasyonu, Bluetooth ve ekran ayarları gibi pil tüketen ayarları düzenleyerek cihazınızın pil tüketimini azaltır.

Bu uygulama Cihaz Yöneticisi iznini kullanıyor. Bu izin my.avast.com adresinden cihazınızı uzaktan kilitlemenize ve temizlemenize olanak tanır.

Bu uygulama kimlik avı saldırılarına ve diğer kötü amaçlı web sitelerine karşı görme engelli kişileri ve diğer kullanıcıları korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.


Yayınlanma: