Antivirüs 2019 - Virüs Temizleyici Uygulama Kilidi

Antivirüs 2019 - Virüs Temizleyici Uygulama Kilidi
Versiyon:1.1.4
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Android her zaman bilgisayar korsanlarının paranıza, verilerinize saldırmak ve çalmak istediği bir yerdir .... Antivirus ve Applock uygulamaları telefonunuzu tehlikelere karşı korur, virüs temizleyici her ikisini de destekler. Uygulama Virüs Temizleme, Temizleyici, Hızlandırma, Uygulama Kilidi parmak izi ve Wifi Güvenliği sağlar. Hemen İndirin Ücretsiz!

Antivirus & Applock, virüslere, truva atlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olabilecek telefonunuz için kapsamlı koruma sağlar. Tüm riskleri, virüsleri ve casus yazılımları algılar, kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve spam’den korumak için tehlikeli uygulamalar, android için virüs temizleme. Android için antivirüs temizleyici, android virüs sökücü ve temizleyici.

???? Android için Antivirüs Temizleyici:

Antivirus & Applock, nerede olursanız olun, android için virüs temizleyiciden telefonunuzu korumanıza yardımcı olan gerçek zamanlı bir koruma mekanizmasına sahiptir. Sistemdeki tüm uygulamalarınızdaki ve dosyalarınızdaki virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tarayın ve kötü amaçlı uygulamalar yüklendikten sonra virüsleri ve mesaj yazılımlarını engelleyin ve kaldırın.

???? Özel Uygulamaları Kilitle

Uygulama Android cihazdaki tüm uygulamaları kilitleyebilir ve PIN kilidi, Desen ve Parmak İzi ile gizliliği koruyabilir. Uygulamalarınızı korumanıza yardımcı olmak, diğerleri gibi bakmaktan korkmaz: Facebook, Line, Whatsapp veya Wechat .... Uygulamaları parmak izi ile kilitleyin

???? Telefon Performansını Hızlandırın

Belleği temizleyin (RAM) ve telefon hızını optimize edin, telefondaki güçlendirici, gereksiz arka plan görevlerini ortadan kaldırarak hızlanır. Tek Dokunuşla Hız, RAM serbest bırakarak telefonunuzu hızlandırmanıza yardımcı olur, ram güçlendirici telefonunuzu ve telefon optimize edici ve güçlendirici hızlandırır.

????️ Android için Temizleyin ve Temizleyin

Tüm günlük dosyalarını, geçici dosyaları, geçmiş dosyalarını ve AD dosyalarını analiz etmeye yardımcı olun, ardından depolama alanını boşaltmanıza ve cep telefonu performansını Android işlemlerini optimize etmenize yardımcı olmak için gereksiz gereksiz dosyaları temizlemenizi öneririz. Temiz çöp çöp dosyaları önbellekleri, android telefon için önemsiz temizleyici.

❄️ Telefon Soğutuyor

Tüm cihazın soğutulması: CPU, GPU sıcaklığı, batarya soğutma, android için işlemci soğutucusu. Sıcaklığı gerçek zamanlı olarak izleyin, cihaz durumunu analiz edin, cihaz çok sıcak olduğunda hemen uyarın. Bu işlev, Android için telefon serin uygulaması endişelenmeden oyun oynamak için CPU'yu kontrol edebilir ve soğutabilir!

☠️ Güvenli Wifi Bağlantısı

Uygulama wifi ağınızı korsan saldırılarına karşı korumaya yardımcı olur. Wifi için ücretsiz, hızlı ve kompakt ağ yönetimi aracı.

Antivirüs ve Uygulama Açma İşlevini Vurgula:

✔ Önemsiz ve boş bellek alanını tarayın
✔ Acceleration, telefon performansını optimize eder
✔ En küçük set
✔ Antivirüs Booster ve temizleyici, Android için virüs çıkarıcı ve robot için Trojan virüs çıkarıcı.
✔ Antivirüs gerçek zamanlı koruma ücretsiz
✔ Android için en iyi antivirüs uygulaması, Android için virüs temizleyici,
✔ Android için en iyi antivirüs ve malware kaldırma, virüs ve malware kaldırma
Android telefonlar için
✔ Kapsamlı gerçek zamanlı telefon koruması
✔ Pili kaydedin ve pil ömrünü artırın.
✔ Şarj sırasında şarj durumunu gösteren aşırı şarj bölmesi.
✔ Uygulamaları, oyunları ve dosyaları gerçek zamanlı olarak tarama
✔ Bellek Booster Ram Optimizer, RAM temizleyici hız Booster
✔ Temiz önemsiz dosya RAM önbellek ve virüs, temiz optimize ve telefon artırmak
✔ AppLock parmak izi ve şifre, desen şifre ile uygulama dolabı, parmak izi AppLock..
✔ Soğumaya telefon sıcaklığı, soğutma telefonu, soğutma aşırı ısınma telefon.

Android için antivirüs uygulamamızı beğendiyseniz, bize övgülerinizi verin ⭐⭐⭐⭐⭐, teşvikiniz bizim en büyük motivasyonumuzdur! Desteğiniz için teşekkür ederiz!


Yayınlanma: